Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tehetnék, ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tehetnék, ilyen még nem volt?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jóképű fiú, ő a legszebb srác (de kedves és vicces is, szóval a legnépszerűbb!!!Én meg totál átlagos lány vagyok(mármint külsőre). Szóval ő az a pasi, akibe az összes csaj szerelmes, fut utána mindenki, sztárolják, rácsimpaszkodnak. Én sokáig észre sem vettem, csak mikor közeledni kezdett, akkor vettem észre, addig nem foglalkoztam vele. Szóval sokan oda vannak érte, de ő belém szerelmes, őrülten viselkedik ha meglát, folyton rólam beszél. De mégsem tudok örülni, mert

a. megriaszt a jóképűsége, én nem vagyok olyan szép nőben mint ő pasiban

b, a lányok akik odavannak érte utálnak és szitkozódnak

c, szeret udvarolni, meg a fejében van szállva hogy jóképű

mégis nagyon kezdem megszeretni..


2013. máj. 4. 17:29
 1/4 anonim válasza:
kérdezd meg tőle a szándékait. Vigyázz vele, ha ennyien körül rajongják lehet h egyszerűen csak szórakozik. Ez a valóság nem egy romantikus film.
2013. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy páwába vagy szerelmes, dehogy a legszebb srác, csak te látod annak és nem is biztos, hogy te vagy átlagos, lehet csak ő az átlag alatti
2013. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

voltam így.

gyanakodtam hogy csak h.lyít, mert túl szerencsétlen voltam és nagyjából mindenki utált

volt viszont egy nagyon bolondos gyerek, akivel poénosan mindig szivattuk egymást és eljátszottam hogy ő tetszik, mindig ilyen tágranyílt szemekkel bámultam, meg puszikat küldtem neki, meg beszólogattam és ő vissza

és a másik srác meg beféltékenykedett, szóval valóban érzett valamit

de nem lett belőle semmi hiába zúgtam bele, el kellett taszítanom mert túl sok csaj utált érte és egyszer az egyik megfenyegetett... és tudtam hogy olyan ismerősei vannak, akik egy életre meg tudtak volna nyomorítani, így inkább lemondtam róla

2013. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as szomorú a történeted, de jól döntöttél
2013. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!