Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megalázó lenne megbocsájtani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázó lenne megbocsájtani?

Figyelt kérdés
Együtt lakunk a barátommal 1,5 éve. Neki van lakása én lakok nála. Hazajött kicsit ittasabb állapotban és belém kötött minden apróság miatt. Szót szót követve közölte, hogy idő kell neki és költözzek el. Semmi jel nem volt rá, hogy rossz lenne számára a kapcsolatunk. Nem akartam éjszaka nekiállni pakolgatni, de én elmentem az egyik barátnőmhöz aludni. Egész éjjel hívogatott, majd másnap mikor visszamentem a cuccaimért egyfolytában bocsánatot kért és mondogatta, hogy mennyire megbánta és maradjak. A fele cuccomat hoztam el, mert kiborított, hogy ezek után marasztalni akar. Azóta folyton hívogat és sms-eket ír, hogy bocsássak meg neki. Nagyon szeretem őt, de félek, hogy ha megbocsájtok ugyanez megfog történni. Mit tennétek ilyen helyzetben? (ő 27 én 22)
2013. máj. 4. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minkenki kaphat egy második esélyt. Nyugi szerintem ezek után megtanulta a leckét.
2013. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Monnd meg neki hogy vagy a piat felejtse el, vagy teged. Ha tenyleg szeretitek egymast, masfel ev utan ne igy menjen tonkre a kapcsolatotok.
2013. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
leülnék vele megbeszélni, hogy gondolja a továbbiakat, és elmondanám, nekem mik az elképzeléseim.
2013. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Menj vissza. 1 esély mindenkinek jár.
2013. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Esetleg beszéld meg vele a problémákat. Meg hogy még is mi volt a baja, miért, miért, miért? Aztán dönts belátásod szerint.
2013. máj. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A pia sok dolgot hoz elő az emberből, valószínűleg az alkohol beszélt belőle. Én ilyenkor kényszeresen lekurväzok mindent.
2013. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4+ Semmiféle ultimátum meg ne igyál stb. nem kell. Reméljük tanult az esetből.
2013. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is mondok néha mindenfélét dühömben.. de türelmesnek is kell lenni, nem könnyű egy kapcsolat. de ha amúgy nem iszik, meg jól megvagytok, akkor sztem menj vissza, és beszéljétek meg:)
2013. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha korábban nem fordult elő ilyesmi, akkor egy második esélyt megérdemelhet. Üljetek le, beszéljétek át a dolgot, többet ér, mint hipp-hopp ott hagyni mindent és elmenni. Így te is csak rágódsz a történteken. Ha megbeszélitek, bárhogy is lesz a továbbiakban, mindketten túl tudtok lépni a történteken.
2013. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg felgyülemlett benne a sok elhallgatott apróság, amivel nem akart megbántani, így ittasan viszont kikívánkozott már belőle nagyon. ezen nem szabad így megsértődnöd, üljetek le, beszéljétek meg és kérd meg, hogy máskor inkább legyen őszinte, mint elhallgassa a dolgokat. az egyetlen amivel vigyázni kell, hogy ilyen nem forduljon elő többet.
2013. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!