Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt pasival összejárni szexelni? Nem megalázó?

Figyelt kérdés
A szex az nagyon jól működött köztünk csak a többi nem.
2013. ápr. 5. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:

minek irsz ide, ne vesztegesd az idodet

menj at hozza azt csapassatok

2013. ápr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

dehogyis

ha kell neked is és neki is csináld

2013. ápr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a mai elb@szott társadalomban nem megalázó...
2013. ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

és így leszel te a világ ku.rvája akit csak a szex érdekel ....

már rétem hogy jönnek létre az ilyen lények

2013. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ameddig csak szex van, addig oké. De általában nyomokban jellemző az érzelmi sérülések ilyen esetekben. Én keresnék mást.


F25

2013. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.. Én is összejártam vele.. Csak tudni kell, hogy tényleg nem akartok a másiktól már semmit.. Felnőtt emberek vagyunk, miért ne szexelhetnénk azzal, akivel jó..Én így működöm.. Lehet ribancos, ahogy írták előttem, de én nem érzem annak.. Inkább vele, mint fűvel, fával..
2013. ápr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem kurv@ csak tudom mi a jó ezekszerint te még nem tapasztaltad. Inkább mint hogy az a mondás illene rám h csendes tóban lakik a béka inkább min hogy ártatlan szüznekmutassam magam közben meg a világgal b@szok EZ csak a volt pasim aki ismeri minden részem
2013. ápr. 5. 16:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Fogalmazásoddal azért akadnak gondok.
2013. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
16:41 mért is?
2013. ápr. 5. 16:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha egyikőtöknek sincs senkije, és érzelmileg sem függtök egymástól, akkor miért ne?

Én is voltam így. Túl nagy volt köztünk a korkülönbség -21 év - és nem akartunk többet egymástól. De ahogy írta már vki ha kialakulnak érzelmek, akkor szenvedéssé válik. Én beleszerettem....

2013. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!