Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondhatom a barátomn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondhatom a barátomnak azt, hogy hiányzik?

Figyelt kérdés
Kb hetente egyszer találkozunk, de ha ilyeneket mondok neki a találkozón, vagy nem válaszol vagy úgy veszi, hogy én rátelepszek és nem hagyom levegőhöz jutni. Pedig nem is "zaklatom" őt, úgy értem, nem küldök neki sms-t meg üzenetet facebook-on naponta...stb. Miért lehet ez?

2013. máj. 4. 19:23
 1/8 Baccardi01 ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem szeret?
2013. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Érzem, hogy szeret, és mondja is. Ennek ellenére csinálja ezt.
2013. máj. 4. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen ritkán találkoztok és ez a reakció? Érdekes... Én a helyedben rákérdeznék, hogy szeret-e egyáltalán. Nem így kéne reagálnia, ha igazán oda van érted. Mióta vagyok együtt, hány évesek vagytok?
2013. máj. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért mert unalmas ezt hallgatni. Valószínűleg tisztában van vele. És ezer érdekesebb beszélgetést lehet annál folytatni, hogy "jajj úgy hiányzol" "jajjjj te is nekem".
2013. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet szeret, de Te jobban őt, viszont már nincs a felhők között, nem tudom mióta vagytok együtt? N
2013. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mert utálja sztem h rinyálsz. én se állhatom ki ha vki rinyál, meg sajnáltatja magát. ez van, el kell fogadni és kész...
2013. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De nem rinyálok, nem ezt mondogatom mindig, csak úgy mondom neki, mikor találkozunk. Amúgy ő 22, én 20 éves vagyok, fél éve járunk.


Amúgy lehet, hogy tényleg feleslegesnek érzi kimondani, de akkor ennyi erővel miért mondjuk a másiknak, hogy szeretlek, ha úgyis érzi a másik.

2013. máj. 4. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt sem mondja mindenki.
2013. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!