Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szereti-e még a barátom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marcsi333 kérdése:

Szereti-e még a barátom az előző beteljesületlen szerelmét? Barátomnak 4 év elteltével is vannak rémálmai, azt mondja még fáj a lelke, és a lány mostani telefonhívása felkavarta. Barátom azt mondja, hogy már nem szereti, ez csak a "fájdalom emléke".

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Duma, ne kajáld be.Semmi nincs benne lezárva.
2013. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van ez csak duma.Ha nem lennének benne érzelmek és le lenne zárva akkor teljesen hidegen hagyná és közömbös lenne vele.Szerintem titkon vagy a szíve mélyén még szereti.Hagyd el ha így hisztizik a kis gyerek.
2013. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez csak rosszabb lesz. Hagyd ott.
2013. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A barátom azt mondja, hogy nagyon szeret engem, 3 éve járunk együtt. A beteljesületlen szerelmével akkor lelkileg nagyon közel került, úgy nézett ki, hogy kapcsolat lesz belőle. De megjelent a barátom legjobb barátja és az jött össze a lánnyal, aminek hamar vége lett. A barátom utána a poklok poklát járta végig és elmondása szerint ez maradt meg benne, szerelem nélkül. A lány mostani telefonhívása felkavarta ugyan, de megkérte, hogy ne hívja és ne keresse soha többet, mert boldog kapcsolatban él velem. Azt mondja, hogy engem szeret, csak a fájdalomtól nem tud szabadulni, de már sokat múlt azóta, és szerinte teljesen el fog múlni. Én pedig gyötrődöm, mert nem tudom, hogy mindez igaz-e.
2013. máj. 4. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!