Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene csinálnom, egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom, egyáltalán érdemes ezen gondolkodni még?

Figyelt kérdés

Már hosszú ideje tetszik egy srác, akiről akkor szereztem tudomást, amikor kiderült hogy tetszem neki, ez kb. általános iskola, alsó tagozatában volt, azóta eltelt közel 10 év, és én azóta sem tudtam tovább lépni. A gimi első évében az egyik barátnőmmel majdnem összejött az a srác, de a barátnőm visszautasította részben miattam, részben saját maga miatt - mert másba volt szerelmes -, s közben próbálta a srácot rávenni, hogy kezdeményezzen velem, de nem tette... most kb. 2 hónappal ezelőtt a barátnőimmel megünnepeltük a szülinapomat az egyik bárban, ahol Ő is megjelent a haverjaival, és egész este engem bámult, ami azért egy kicsit ciki volt, még aznap este írt egy üzenetet, amiben felköszöntött, kedves gesztus volt tőle, örültem neki, de végül a "köszönöm" és a "szívesen" párbeszéden túl nem jutottunk, ami valószínűleg az én hibám, mert nekem kellet volna kezdeményeznem, de nem tudtam mit írhatnék neki. Most egy másik barátnőmmel került "baráti" viszonyba, ami kezd kapcsolattá alakulni - persze ez bonyolultabb, a barátnőm miatt, épp ezért nem is fognap összejönni, de a srác úgy néz ki nagyon kezd beleesni - és ez rosszul esik nekem, bár nem kellene hogy így érezzek! Tényleg nagyon régóta tetszik nekem, és amikor azt hinném, hogy végre elfelejtettem valami miatt, mindig újra bekerül az életembe... Most végzős, ez az utolsó év, hogy szenvednem kellene miatt, vagy hogy megpróbáljak tenni valamit. Szerintetek van értelme reménykedni? Ha igen mit kellene tennem, hogy észrevegyen?

Normális hangvételű kommenteket várok, köszönöm!

17L



#plátói szerelem #egyoldalú kapcsolat
2013. máj. 4. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jött le, hogy ennek a pasinak mindegy milyen, csak kell neki egy csaj... konkrétan már az összes barátnődnél bepróbálkozott, még nálad is. Szerintem ha te kezdeményeznél nála simán összejönne veled, hisz már eléggé ki lehet éhezve ezek alapján.
2013. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

A kiéhezettség igaz... nem volt még barátnője - nekem meg pasim. De épp ezért nehéz a kérdés, ha most elkezdünk beszélgetni, 2 hét múlva a barát kategória elfelejtődne, mint a barátnőimnél, és minden más csajnál, ami szerintem nem túl biztató... :/

2013. máj. 4. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt a barátnőt is elküldeném a fenébe, aki a saját rajongóját akarja rám sózni.
2013. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Tudod 10 év elég hosszú idő. Azóta rá vársz? Vagy kezdeményezz nála (mert ha nem teszed ezek szerint nem fog) vagy próbálj meg tovább lépni rajta és ismerkedj másokkal. De azért a női büszkeségedet tartsd meg. :)
2013. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Talán vártam rá, igazából nem tudom, de már lényegtelen a dolog, jobb is így!
2013. jún. 20. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!