Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 évesen érdemes /értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen érdemes /értelmes házasságon, esküvön gondolkodni?

Figyelt kérdés
Lany vagyok,es biszexuàlis. Nagyon szeretek egy lànyt,o is engem,es sokszor tervezgetjuk az eskuvonket. Szerintetek es normàlis? Màrmint nem tul korai? En ugy erzem hogy o az igazi,nemhiszem hogy bele tudnek szeretni masba. Nekem csak o kell ...
2013. ápr. 2. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
miért nem jó neked a pénisz?miért kell vagina?
2013. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nemcsak hogy korai, nem is köthettek házasságot!
2013. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem, pláne nem nővel, mert a homo pároknál nincs esküvő.

Ott max csak élettársi zserződés van.


És a "nagy" szerelemhez meg annyit: tini vagy. Ilyenkor az ember hormonszintje jóval a normális fölött van. A kamaszok azért esnek olyan könnyen szerelembe, és azért hiszik, hogy a "nagy" szerelem jött el értünk. 1000 ilyen "igaz" szerelemből talán 1-2 marad meg a sírg, de ez már csak túlbecslés.


Egy életkori sajátosság, hogy így érzel. Persze ettől lehet igazad van, de nagyon kevés rá az esély. Én azt mondom, hogy bölcs ember hallgat evvel kapcsolatban. De még sok dolgot fog az élet a nyakadba zúdítani, szóval, mire 40 leszel... sőt, mire 21 leszel, már teljesen más szemszögből látod a világot és az életet.

2013. ápr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, nem azon a papíron múlik a szerelem. Az esküvőtervezgetés inkább egy "játék". Elég ha szeretitek egymást, a többi csak velejárója a dolognak.
2013. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat! :-) de miért nem lehet melegeknek osszehazasodni? Magyarorszàg nem lehet,vagy màshol sem? Angliàban lehet?
2013. ápr. 2. 09:43
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen nagy a szerelem és ilyen komoly a kapcsolat, akkor nézz utána!
2013. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Raer 10 ev mulva!!
2013. ápr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, európában sehol nem lehet így házasodni, de ha lehetne is, akkor abban az országban kell állampolgárnak lenned, ami nagyon hosszú idő bevándorlóknak, ráadásul 18 felett is kell lenned.

A másik dolog, h a te korodban még ez csak egy érzelmi fellángolás, hallgass az idősebb hozzászólókra, akik hasonlóképp vélekednek a korod miatt. Én is átéltem hasonló gondolatokat 18 évesen, csak én hetero házassággal.

Amúgy a meleg házasságot általában azért nem engedik, mert az eu minden országában folyamatosan csökken a népesség, és így inkább a férdi-nő családot támaogatják, akik tudnak gyereket nemzetni és felnevelni. Ti nem tudnátok.

Amúgy ne aggódj, mire megtehetnéd a homo házasságot, addigra elmúlik ez a hülyeség.

2013. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Magyarországan a szülő belegyezésével vagy ha nagykorusitjátok magatokat lehet házaságot kőtni. De ojen korán nagy hujeség most ez 10 év mulva is rá ér ha meg nem lesztek adig együt akor hiba háasodni. Amugy meg amig minden jól megy adi csak egy papir nélkule is élhetek együt . Kétesetben hasznos ha egykőtők kipurcan a másik őrőkőlhet . Vagyha szétmentek a akor feleződjőn a vagyon.

Leszbik kőzt nincs értelme 16 évesen.

2013. ápr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!