Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopomat szeretném lecseré...

A laptopomat szeretném lecserélni MacbookPro-ra. Mennyivel gyengébb a 13"-as modell, mint a 15"-ös? Sok videót tesztet néztem, de videón nem olyan, mint élőben próbálni, nyúzni! Mennyire érdemes használt Mac-ben gondolkodni?

Figyelt kérdés
Amire használom:dj szoftverek,net,film,zene minden mennyiségben,zeneszerkesztő programokat nagyon ritkán használok,suli,tanulás,lemezírás,néha lazítás ként játék pl :FarCry3.Nem tudom milyen MacbookPro konfigurációra lenne szükségem ahhoz, hogy a Mac ezen igényeimet maximálisan kielégítse! A 15"-ös modell a pénztárcámhoz egy kicsit borsos,ezért 13"-as modellben gondolkodnék

2013. jan. 28. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha FarCry 3-ban és MacBookPro-ban gondolkodsz akkor mindenképp a 15"-öset kell megvenned, mivel a 13"-nak nincs dedikált VGA-ja.


Egyébként ez annyira nem összeegyeztethető. Ha komolyan akarsz normálisan játszani akkor semmiképpen ne Mac-et vegyél. (azaz lehet, csak rohadt drága, játékra nem éri meg annyi költeni)


Az Apple inkább munkára és ehhez kapcsolódó dolgokra van kihegyezve (igazából mindenre a játékon kívül) el kell dönteni hogy mi a fontosabb számodra. A megbízható és hosszútávú működés vagy a komolyabb játékok.

2013. febr. 11. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Játékra, mint írtam csak nagyon ritkán használom. (Évente kb.: 15-20 órát fordítok játékra). Kinőttem már a játékokból, de néha elengedem magam, pár órára.


Tanuláshoz, munkára használnám inkább, ahogy a kérdésben is megfogalmaztam! :)

2013. febr. 11. 19:15
 3/4 BM-Striker ***** válasza:

Akkor i3 colos, a jobb hordozhatóság miatt.


A 13-asban általában gyengébbek a processzorok, de ez modell függő.

2013. febr. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2013. ápr. 9. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!