Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekelne a barátnőm volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne a barátnőm volt pasija, hogy mégis ki volt az, majd később kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Érdekelne kivel volt előttem, de csak 3 hete járunk, várjak még a témával vagy ne is kérdezzem vagy már lehet ilyet?

2013. máj. 4. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
kérdezd most..mi baj lehet max nem mondja el...
2013. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21%

ez nem lehet gond, miért ne kérdezhetnéd meg,

ez is hozzátartozik az ismerkedéshez, ha akarod tudni elmondja szerintem N

2013. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Elvben az exek tabunak számítanak az első randin. Én tudtam róluk úgy beszélni, hogy ne legyen belőle gond. (Nem érezze azt, hogy most is az exre gondolok, nem érezze, hogy össze akarom hasonlítani.) Ha sokat beszéltem volna az exről, akkor az nem esett volna jól a másiknak.

Lehet, hogy a te párod is azért kerüli a témát, mert nem akar téged kellemetlen helyzetbe hozni. Legyél még 1-2 hónapig türelmes. Ennyi idő alatt biztosan szóba jön olyan téma, ami az exével kapcsolatos.

2013. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!