Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó úton járok? Kicsit elbizony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó úton járok? Kicsit elbizonytalanodtam, de mégis működik.

Figyelt kérdés

Most van egy párkapcsolatom, de eljárok mellette szórakozni is a haverokkal, és ha van kapás nem szalasztom el.

Valahogy úgy érzem nem tudnék hűséges maradni, talán azért mert még zöldfülűként tapasztaltam, hogy mennyire lenézik a jófiúkat... meg akkor volt szerencsém megismerni a nőket.


Aztán szép lassan alakultam, ahogy a környezetem formált engem. Így jutottam el egy párkapcsolatig is. (persze előtte már voltam nővel, csak hosszútávú kapcsolatom nem volt még) 10 hónapja vagyunk együtt. De úgy érzem, nem tudnék elszalasztani egy alkalmat sem, mikor felkínálkozik a lehetőség.

Hiszen az eddigi több éves tapasztalataim szerint olyannak ismertem meg a nőket, akik felszínesek, és nem lehet velük rendesen viselkedni, mert kukázzák az embert.

Csúnya, de úgy tekintek rájuk mint egy kiegészítőre. És működik!

Persze pár évbe beletelt míg felismertem, és ilyenné alakultam.


Valahogy érzem, hogy ez a viselkedés, talán helytelen. De ez csak lehet hogy a jó nevelésemből fakad. De mégis így érek el sikereket.


Viszont úgy érzem, hogy így nem szeretnék megállapodni és családot alapítani. Mert hiányzik nekem az a megideologizált női kép, amit felépítettem magamban egy barátnőről. Akiben megbízhatok, akivel egyek lehetünk.

De sajnos a nők is csak emberek...


2013. máj. 1. 09:25
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
a barátnőm természetesen nem tud semmit a kalandjaimról!
2013. máj. 1. 09:26
 2/22 anonim ***** válasza:
28%
Én is hasonló gondokkal küzdök, egy tartós kapcsoaltban vagyok, de ha kínálkozna lehetőség, nem szalasztanám el. Sajnos sok kárt tettek bennem a nők, és emiatt nem tudok rájuk emberként tekinteni... Sajnos még a tündéri, isteni, gyönyörű barátnőm mellett sem érzem teljesen nyugodtan magam. Csak eszközök.
2013. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nekem is csak most sikerült belátnom, hogy tényleg ilyenek vagyunk mi, férfiak.


Csak azt felejtik el a nők, hogy miért váltunk ilyenné...

2013. máj. 1. 09:39
 4/22 anonim ***** válasza:

bocs, de általánosítasz, csak azért váltál olyanná, mert olyan lányokkal találkoztál

érdekes én általánosítok, mert minden ember más, szerintem N

2013. máj. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

minden ember ugyanolyan...


és nem "olyan" lányoknál próbálkoztam. plázacicákhoz azóta se volt szerencsém.


ezek teljesen átlagos lányok.


hidd el van annyi eszem, hogy ha tudnám hogy olyan lányokkal próbálkozom, akkor változtassak ezen.

2013. máj. 1. 09:51
 6/22 anonim ***** válasza:
hagyd ott szegény csajt. megérdemel valakit aki szereti és becsüli mert hogy te nem az holtziher..
2013. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
nem hagyom ott természetesen. szeret engem, és nem akarok magányos lenni.
2013. máj. 1. 10:33
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

ha most nem hagyod ott, akkor te biztosan egy gerinctelen féreg vagy. büszke lehetsz majd magadra, mikor felkínálkozik neked egy újabb "szalaszthatatlan" lehetőség, jön a várva várt nagy szerelem, az a csaj, aki jobb lesz 100-szor a szemedben a mostaninál, aki egyben a bombanő és a megértő társ lesz neked. és te majd otthagyod a barátnődet ezért a csajért, akinek akár hónapokon, éveken át megkeserítheted az életét ezzel a húzásoddal (mert feltételezem hogy ő szeret téged). vagy egész életét tönkreteheted, olyannyira, hogy soha többé nem lesz képes más pasiban megbízni. legyen benned annyi tisztelet és őszinteség felé, hogy inkább most hagyod el, becsületesen és emelt fővel, mint később, egy szajha végett.


NE használd ki azért, hogy ne érezd magad magányosan, meg azért, hogy legyen majd aki rácsücsül a farkadra hogyha éppen nem jön össze egy ri*banc se! neked jól esne, hogy ha az a nő, akit te halálosan szeretsz, így tekintene rád: "ha nincs ló jó a szamár is" ?! na ugye, hogy nem?

2013. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 whoviangirl ***** válasza:
100%

Undorító vagy. Őszintén sajnálom a barátnődet, hogy egy ilyen önző, erkölcstelen alakkal akadt össze!

Örülök, hogy valamilyen szinten te is érzed, hogy nem jó, amit csinálsz, de akkor ezen változtatni kellene! Vagy megelégszel a barátnőd szeretetével, vagy válaszd az éjszakás kalandokat, de a kettő együtt nem fog működni. Mert a lány sem hülye, rá fog jönni egy idő után, neki összetörik a szíve, te pedig egyedül maradsz a csodás alkalmaiddal. Ezzel nem leszel boldog, mert bevallásod szerint szükséged van valakire, aki vakon megbízik benned, miközben te megcsalod, aztán amikor este hazaérsz egy kör után, akkor megsimogatja azt az értelmes kis fejed, és elmondja, hogy mennyire szeret téged. Visszataszító ember vagy...

FEJEZD BE!

2013. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
én is így vagyok kb, érzem hogy gonosz mind, és úgy is kell rájuk gondolni mint egy gonoszra, és sokkal jobban érzem magam, a csajozás is könnyebb, remélem lesz ez még jobb is, sőt
2013. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!