Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis, hogy hozzam szóba/kérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis, hogy hozzam szóba/kérdezzem meg?

Figyelt kérdés

nagyon jó barátok vagyunk sőt úgy érzem többek is mind barátok....

mindketten szinglik vagyunk és sokszor viccelődünk azzal h összejövünk stb, de mindig csak vicc szinten.

Hogy mondjam neki, hogy talán meg kéne próbálni? :)

Nem tudom csak így hirtelen megkérdezni, hogy járunk?:D

(normális válaszokat)

én 20/f ő 20/l


2011. okt. 1. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem is kell megkérdezni.

Fogd meg a kezét,ha valahová mentek és csókold meg ahábyszor csak tudod.

ezekből csak leesik neki mi a pálya a "járunk" nélkül is.

2011. okt. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem akarok ennyire tolakodó lenni, a kézfogás még oké, de megcsókolni? és ha ő tényleg csak barátként tekint rám? az durva lenne :D
2011. okt. 1. 01:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez durva lenne?:DDDD

És ha holnap elmennék hozzá felcsípném,aztán a kocsimban 5 féle pózban dugnám agyon az első randin az milyen lenne?

Ne vicceljél már!

20 éves felnőtt ember vagy bakker.

2011. okt. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te a lány vagy vagy a fiú?

Mondd csak el neki konkrétan, hogy figyelj, össze akarok jönni veled, így lehet, hogy összejöttök, de gondolj bele, ha nem mondod el neki mit akarsz akkor biztosan nem jöttök össze.

21f

2011. okt. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 oralking ***** válasza:
Ha legközelebb azon poénkodtok, hogy összejönnétek hirtelen komolyodj el, fogd meg a két kezét, nézz mélyen a szemébe és mondd meg neki, hogy te ezt most tényleg komolyan is gondolod! Ha jól sejtem csók lesz a vége, de ha mégsem, és kiröhög, vagy kiakad még mindig mondhatod hogy csak vicceltél! Sok sikert... 34/f
2011. okt. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont :)

Nekem is bevált már párszor ez a mondat.

2011. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek kivéve 01:49
2011. okt. 1. 14:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem így van!Egyáltalán miket csináltok amiért jobban elvagytok?Mert nem mindegy..és ő róla mit tudsz?Csak te vagy neki,ad jeleket?Írd meg és akkor segíthetek.
2012. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!