Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi miért "sokallhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért "sokallhat be" attól, ha egy nő megmondja neki hogy szereti?

Figyelt kérdés
Főleg a "macsó" pasiknál vettem ezt észre, hogy miután megtudják hogy a nő szereti őket, menekülőre fogják.
2013. máj. 4. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Egyszerű, mert csak szexre kellesz nekik.
2013. máj. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Olvasdel a pozitiv gondolkodas cimu konyvet,abban le van irva,de roviden annyi:a macho fel az erzelmektol,es felul;etes kapcsolatot keres,azert jok a felenkek hosszu tavon
2013. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na vajon...? Nem akarnak a hisztivel is bajlódni. Az érzelemmentes szexben nincs ilyen probléma.
2013. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 putyííí ***** válasza:
mert nem szeretre, hanem csak "jukra" vágynak!
2013. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát,lehet hülyén hangzik,de ha egy nő,őszintén azt mondaná,hogy szeret,nekem jól esne.És akaratlanul is vonzódni kezdenék hozzá...
2013. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ált. az időzítéssel van a gond

túl hamar mondják, mikor a másikban még nem alakult ki, még nem biztos benne és megriad

nőben is van ilyen, pl. én

nekem sok, ha 1-2 hét után lerohannak egy ilyen vallomással

önbizalomhiány is társulhat hozzá, pl. nem hiszem el, hogy komolyan gondolja

2013. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak olyan férfiak akiknek addig érdekes egy lány amig küzdeni kell érte...nem feltétlenül azért menekült mert csak meg akart dugni...szerintem csak megijedt egy komoly kapcsolattól..attól h el kell kötelezze magát...én is jártam így nem is olyan régen...szerelmet vallottam egy olyan fiúnak aki állítólag 2 éve szerelmes volt belém..de amikor elmondtam neki h szeretem egyszerűen lekoptatott...később ő maga vallotta be h megijedt egy újabb kapcsolattól pedig ő is ez a macsóbb fajta fiú..persze vannak olyanok is akik tényleg csak lyukra játszanak ezek általában be is vallják h "bocsi nekem csak egy dugás lennél semmi több" stb...az ilyenekkel nem kell foglalkozni később ők is rá fognak jönni h mi a jó nekik is lesz családjuk...akik ahogy te irtad "besokallnak" egy szerelmi vallomástól azok nem érettek egy kapcsolatra..
2013. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy fiú besokall, egy férfi nem.
2013. máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

talán megijednek, nem akarnak elköteleződni.... nem tudom mert annó a férjem vallott nekem először szerelmet, és én alig tudtam összekaparni az államat a földről úgy leesett és ledöbbentem:) de csak mert 1 hét után vallotta be...:)és nem számítottam rá hogy ő is belémesett ahogy én belé:)


27/N

2013. máj. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!