Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy férfi, ha valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy férfi, ha valóban szerelmes? Férfiak milyen tettekkel bizonyítjátok, éreztetitek?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 3. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Én személy szerint semmivel, egy nőnek kell bizonyítani, hogy szeret. A fiúk szerelme nem is olyan mint a nőké egyáltalán.
2013. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tenyerén hordozza a nőt, fogja a kezét és büszke, csillog a szeme, és állandóan repes és örül, és be nem áll a szája, este meg a keze:DD
2013. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagyok azt nem kell bizonyitanom.
2013. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Milyen egy férfi, ha valóban szerelmes? "


Nem lát tovább az orrától....

2013. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

minden férfi másként mutatja ki

igaz nem kell kimutatnia, elég ha érzed

viszont találkoztam olyannal aki ezt kimutatja, ami meglepett N

2013. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sajnos a férfi korból nem tudok tapasztalatokat, még csak 17 vagyok, szóval lehet, sőt biztos, hogy amik nekem voltak az még csak ilyen diákszerelem volt.


Amit akkor éreztem pl. az, hogy állandóan róla ábrándoztam, este nem tudtam aludni több óráig, mert csak körülötte forgott minden gondolatom, suliban róla beszéltem, folyton vidám voltam, még ha nem is volt velem, valamint még nálam volt egy olyan, hogy kicsit nőtt az önbizalmam is, sz*rtam a világra meg a többi emberre, amit úgy gondoltam, hogy meg kell tennem, azt megtettem, nem törődtem a következményekkel.


Ebből igazából nem tudom, hogy az adott lány mit tud érezni, max. azt, hogy vidám vagyok és hogy ha megölelem legszívesebben sosem engedtem volna el, szorosan magamhoz öleltem, megpusziltam a homlokát stb

2013. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Érdekes ezeket a válaszokat olvasni nőként! :)

A túlzott és alaptalan féltékenykedés is ide tartozik szerintetek?

2013. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, de ez férfitípustól is függ.

Pl. én sajnos elég féltékeny típus vagyok és pl. régebben is amikor egy lánykával ismerkedési fázisban voltunk és mentem sötétben a városban és láttam egy hasonló lányt, mint akivel ismerkedtünk és rögtön az ugrott be, hogy nem ő-e.

2013. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azt meg ne tudd, ha nem vagy belé szerelmes !! Azt ha nem veszed észre rajta, akkor nem szerelmes beléd vagy csak egy himringyo suhanc.. Tudod mikor ég a pasas ! Mikor egy vadbarom.. Mikor tisztára készen van érted...
2018. jan. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!