Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Legyek közömbös vele, de hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ő a legeslegjobb barátom de amióta ismerem szeretem.Sose tudtam igazából hogy mit érez, és sokszor elgondolkodtam azon is hogy egy ilyen fiú mint ő aki komolyan bármelyik lányhaverját/ismerősét megkaphatná miért szeretne pont engem...Eléggé nehéz volt beletörődnöm hogy ő valószínüleg nem szeret csak az a baj hogy ahányszor már kezdtem elfogadni a helyzetet meg hogy 'barátzónázva' vagyok nála annyiszor kezdett el jeleket adni..És fogalmam sincs ezt miért csinálta de mindig utólag vallotta be hogy szerelmes VOLT belém. és ez eddig 3 (:() alkalommal megtörtént már szóval állítólag 1 év alatt 3szor belém szeretett most meg nemtudom..Még az a baj hogy sokszor azt látom hogy szinte megfojtom meg folyton vele akarok lenni de mások szerint meg tök normálisan viselkedek egy-két felesleges hisztin kívül. Néha azt veszem észre hogy nem nagyon foglalkozik velem ilyenkor megpróbálok közömbös lenni vele csak mert hülyén jönne ki hogy én megfojtom a szeretetemmel ő meg nem foglalkozik velem..Ez eléggé bonyolult mert amikor meg átváltok közömbösbe, ő rögtön túl akar menni barátságon..Szóval kb. az szokott lenni hogy lesz.r, emiatt hülyén érzem magam hogy "lógok rajta", közömbös leszek vele,és akkor meg már ott tartunk hogy burkoltan szerelmet vall..Ez már egy ideje így megy folyamatosan,és annyira fájt hallani amikor utólag vallotta be hogy szeretett ilyenkor mindig magamat okolom hogy egy barom voltam és nem vettem észre...Megint ott tartunk az egészben hogy kezd lesz.rni..Most legyek megint közömbös vele? Az a baj hogy már ez sem szokott menni sokáig mert úgy látom hogy amint észreveszi hogy ilyen lettem direkt olyat csinál amiről szerintem tudja hogy úgymond "elájulok tőle" és emiatt már nemtudok sokáig ilyen maradni vele . De emiatt már olyan hülyén érzem magam..Én nem merek lépni mert félek hogy valamit félreértettem és tönkreteszem a barátságunkat..Aztse tudom most éppen mit érez és nem merem megkérdezni azért is mert félek hogy ezzel is elrontok mindent és attól is félek hogy a válaszától is megint hetekig rosszul érzem majd magam..:( 15/L
2013. máj. 5. 00:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és előfordult hogy elegem lett és én mondtam el neki hogy szeretem..ez volt kétszer..:S Akkor azt mondta mindig hogy csak barát vagyok neki de utólag derült ki hogy kb. pont akkor volt ő is szerelmes belém..
2013. máj. 5. 00:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha barátok vagytok és le szokott sz@rni akkor az nem igazán barátság... Egyébként nagyon olyan szaga van mintha játszana csak veled...
2013. máj. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hagy találjam ki, te kos vagy ő pedig nyilas?
2013. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!