Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szemét dolog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szemét dolog az hogy egy lány azért szerezz nekem egy jó állást, mert szerintem szerelmes belém, de én nem akarok semmit tőle?

Figyelt kérdés
Egy ismerős lány szerzett nekem egy állást, olyan jeleket tesz stb, tudom, hogy akar valamit akar tőlem, de én semmit nem szeretnék tőle. Ő biztos azt gondolja, hogy ha megszerzi nekem az állást, akkor azért megszeretem. De én ezért nem fogok vele összejönni. Vagy jöjjek vele össze az állásért?
2013. ápr. 29. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha állást szerez neked, az az ő döntése. Ez téged nem kötelez semmire.
2013. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Ez miért szemét dolog?

mond meg neki kerek perec a dolgokat.De ha akarod használd ki pár hónapra.

2013. ápr. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el Neki, amit gondolsz!
2013. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja,hogy te mit érzel,illetve mit nem érzel,akkor az.
2013. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem adod egyértelmű jelét annak, hogy te nem szereted, akkor igen.
2013. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Úúúú.. imádom ha valakit megcsalnak :) Ez jó kérdés! Én is ilyen macsó akarok lenni, ha lesz majd bnőm én is megcsalom más libákkal :)
2013. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 enenene válasza:
Hat ez baromsag
2013. máj. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!