Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arrol a fiúrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol a fiúrol aki meggondolta magát miután a lány lefogyott és már járna vele? (azelőtt nem kellett neki)

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is volt olyan h egy lányra azután mondtam h jól néz ki h lefogyott
2013. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy jó gyorsan húzzon el a közelemből!!
2013. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ti mit gondoltok arról a csajról, akinek a pasi nem jött be amíg v olt rajta egy kis plusz, de miután legyúrta magáról és izmos lett utána már bejött a csajnak?

Semmit bammeg, ez teljesen normális.

2013. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy felszínes. Én biztos nem kezdenék egy olyan emberrel, akinek csak úgy kellek, ha tökéletes vagyok. Ezek szerint a belső értékeid eddig nem érdekelték, csak az számít, hogy kívülről jól nézz ki.

Én is találkoztam olyan sráccal, aki azt mondta nekem, hogy ha ledobok 10 kilót, jár velem... Itt sajnos nem írhatom le,m hogy mit mondtam neki, mert az már cenzúrázva lenne.... 26N

2013. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!