Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha egy lány kikosarazna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány kikosarazna titeket és egy év múlva bepróbálkozna a csaj (mert meggondolta magát) akkor örülnétek? Vagy elküldenétek a lányt?

Figyelt kérdés
azt is írjátok le hány évesek vagytok!:)köszi
2012. ápr. 12. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Én elbeszélgetnék vele.Nem küldeném el az tuti.


28F

2012. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Büszkeség is van a világon,ha akkor nem kellettem neki most már hiába jön.


Tudom ezt kéne,de amekkora nő nélküli lúzer vagyok persze hogy örülnék még ennek is:(

2012. ápr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24F
2012. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

először is megtudnám hogy miért kosarazott ki

ha nyomos indoka volt rá pl: volt valakije akkor elgondolkoznék a folytatáson

de ha nincs nyomos indoka akkor ....fogd meg dugd meg dobd el ......

jól meg dugnám hogy érezze a törődést aztán ő erre én arra

2012. ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őszintén?!


Én elküldenélek a a jó büdös, fr@ncba!


22/f

2012. ápr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én érdeklődően állnék hozzá aztán majd meglátom

f18

2012. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jöhet még:)

megpróbálok vele beszélgetni újra és majd látom, hogyan viszonyul hozzám.ha nincs akadálya akkor szívesen összejönnék vele most már.

és tavaly azért is nem akartam vele járni, mert akkor csak egy osztálytársamra tudtam gondolni..utolsó évünk volt és nagyon közel álltunk egymáshoz, én meg beleszerettem. váratlanul ért a másik srác közeledése és tetszeni tetszett, de nem akartam akkor semmit. mára persze megbántam nagyon...de jó lenne együtt lenni vele..:)

2012. ápr. 13. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!