Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan adjam a srác tudtára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a srác tudtára, hogy csak szexet szeretnék?

Figyelt kérdés
Most erettsegi szunetben itt vagyok unokatesomeknal es van egy srac aki bejon de most o se akar hosszutavu kapcsolatott meg en se.. Hogy adjam a tudtara ha kettesben vagyunk, hogy benne vagyok a szexben? Nem merem a temat felhozni neki meg nem akarom lerohanni.. Csokoljam meg es onnantol mar magatol megy a dolog vagy mi?
2013. máj. 5. 23:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmondod neki szemtől szembe, az a legtisztább. Ha férfi, akkor megcsinál...
2013. máj. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Milyen az a suli, ahol fél 12 kor van érettségi??
2013. máj. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
csúsztasd a farzsebébe a bugyid! :D
2013. máj. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Második... Érettségiszünet van:)
2013. máj. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4. Tudom én, de nemkell mindent komolyan venni. Csak irónia volt :D
2013. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
kicsit 'finomabban' akarom a tudtara adni..
2013. máj. 5. 23:36
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha meglátod, térdelj nagyra nyitott szájjal, venni fogja a lapot:)


Viccet félretéve, ha ezt akarod akkor csináld, nyomulj rá, csókold meg, légy határozott, kezdeményező

2013. máj. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
csókold meg kezdj el rámászni (vagy épp ő fog rád:P) onnan meg jön.. vagyha nemmered lesmárolni kezdj rá szexisen nézni ülj kicsit közelebb hozzá kezd el fogdosni ilyenek..
2013. máj. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor nagyon egyszerű, ha nem, akkor problémásabb :D Viccet félretéve egyenesen mondd meg neki, az a legjobb, férfiaggyal ki nincs benne?
2013. máj. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szulok biztos buszkek lesznek rad :D
2013. máj. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!