Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet abból hosszabb távon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból hosszabb távon gond, ha a kapcsolatban az egyik fél okosabb, mint a másik?

Figyelt kérdés

Mindketten elég értelmesek vagyunk, sőt, átlag felett, mindenféle egoizmus nélkül állítom.


Viszont neki van egy amolyan kis tudástára, elég sok dolgot megjegyez és sokat tud a múltbéli dolgokról is.

Nekem viszont elég rossz ilyen téren a memóriám, konkrét eseményeket, időpontokat, stb nehezen jegyzek meg... ilyen szinten nem versenyezhetek vele.


Lehet ebből gond később?



2013. máj. 6. 16:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A múltbéli eseményeket inkább történelmi szempontból értem.
2013. máj. 6. 16:44
 2/18 anonim ***** válasza:

Eléggé érdekes ha ilyen "okos" vagy és ilyen kérdéseket teszel fel.

Egyébként meg nem, nem megy a kapcsolat rovására.

2013. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nyugi ebből nem lesz gond,ha igazán szeretitek egymást:)
2013. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nem hiszem nem tudom..

barátom okos nagyon.. én meg egy buta liba.. és mégis zavartalan a kapcsolatunk.. hosszabb távon nem tudom.

2013. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha neked ettől kisebbségi érzésed van akkor igen. Ha szeret magad miatt szeret és kész, ne akarj vele "versenyezni" csak fogadd el te is akkor minden rendben lesz. Már ha ő is így áll hozzá.
2013. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Szimplán a véleményekre vagyok kíváncsi, kedves kettes válaszoló. Nem gondolom, hogy bármi komoly gond lenne ebből, viszont jelenleg nincs jobb dolgom, így gondoltam megkérdezem mit gondolnak erről mások.


Elégedett vagy?

2013. máj. 6. 16:45
 7/18 anonim ***** válasza:
Butaság. :) Ne rágódj ilyesmin. Esetleg akkor lenne akadály, ha egyikőtök 8 általános végzettségű, míg a másik doktorit végzett. Na akkor valószínű, hogy kiütközne a társadalmi hovatartozás is... De még akkor sem biztos, h a kapcsolat rovására menne a dolog, mert ugye "A szerelem mindent legyőz..."
2013. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ötös: Nincs kisebbségi komplexusom emiatt, csak egyszerűen elismerem, hogy okosabb nálam. Nem zavar a dolog igazából.
2013. máj. 6. 16:47
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, az intelligencia az nagyon sokrétű dolog, az emberekhez való hozzá állás, az hogy mennyi minden érdekel és mennyire nézel a dolgok után, a logika, észjárás, erős meg gyenge pontjai akárkinek lehetnek akármilyen téren, ezen fölösleges is lenne lovagolni....... Nem hiszem hogy sok olyan kapcsolat létezne ahol mind a két fél mindenről egyformán gondolkodna, vagy hogy mind kettőjüket ugyan azok a dolgok, vagy éppen ugyan annyi minden érdekelné őket.....
2013. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nameg, nézd a jó oldalát! Kiegészítitek egymást. Ha van egy történelmi téma, akkor a segítségedre van. Biztosan Te is találsz majd olyan területet, amiben Te vagy az "okosabb", és Te siethetsz az Ő segítésére.
2013. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!