Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kisbabára vágyok! 3éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisbabára vágyok! 3éve van párom a baj hogy 17éves vagyok tanulok párom az 22éves és van biztos munkája! A másik gond hogy lehet anyukám ellenezné! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy egy baba nem egy játék és nem csak addig kell mig meg nem unom!Engem komolyan foglalkoztat egy kis csöppség!

Szerintem párom is belemenne!De anyukámmal van a gond meg az hogy félek a szüléstől!

Kérlek senki ne szekáljon e miatt!


2009. dec. 20. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Egyetlen egyet ne felejts el!

Nem kisbabára kell vágyni, hanem emberre!

Ha érted mit mondok, akkor meggondolod a döntést ezzel kapcsolatban!

2009. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
áhhháááhháá....ennyi eszed van...félsz a szüléstől és anyádtól függsz akkor miröl beszélünk?hogy lennél te felelősségteljes! szülő ha magad is gyerek vagy?nemvagy normális!énis szeretem a gyerekeket,de fingod nincs milyen lehet felnevelni egyet ha a szülés miatt is aggódsz..ugyanmár...XD 17/L
2009. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ráérsz még,először tanulj,"éld" ki magad! Én is nagyon szeretem a gyerekeket,szeretnék is,de majd csak akkor,ha megoldódnak a dolgaim. Tényleg ráérsz még és nem akarlak kioktatni! 21/L
2009. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
80%

Szerintem természetes h egy idő után a lány/nő babára vágyik.Én 18vok és persze énis szeretnék már.:D

De! 1.fiatal vagy

2.oké h van egy pasid de megérdemli h gyereket szülj neki?

3.téll nagyon nagy felelősség egy pici baba.persze édes ahogy gügyög meg nyöszög ... de fel fog egyszer nőni iskolába kell yáratni meg előtte oviba.Miből oldod meg?

Ha meg anyudtól félsz ... hát ezis egy oan dolog ami miatt talán várnod kéne.De te döntsd el.:)

Nem bay h iet érzel ... de ésszel és sztem 1-2-3évet váry.énis ezt csinálom.:)

puszi

2009. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Türelem. Ne hamarkodd el. Neked most az a dolgod, hogy tanulj, majd szerezz egy munkát. Mert nem várhatod el a párodtól, hogy az egész életetekben ő keresse a pénzt, te meg csak otthon ülj. Sőt, bele is bolondulnál.


Ha most szülnél, megfosztanád magad a lehetőségtől, hogy a gyermeked normális körülmények között nevelhesd fel a pároddal. Nem lehetsz ennyire önző, hogy gondolsz egyet: "babára vágyok" és nem törődve a jövővel és következményekkel felcsináltatod magad. Igen, önző. Ez önzőség. Lehet, hogy tudod, hogy egy gyermek nem játék, de bele gondoltál-e, hogy a te döntésed mennyire fogja befolyásolni az ő életét? Egy másik ember életét. Ne csak azért szülj gyermeket mert "neked kell egy kisbaba"... Ez nem így működik.


Egy gyermek olyan felelősség amit el sem tudsz képzelni 17 évesen. Honnan tudom? Onnan hogy ha el tudnád, a gyermekvállalás nem is lenne kérdés a helyzetedben.

Neked is kell egy biztos állás, és biztos jövedelem. Itt most persze átlag-emberekről beszélek, nem arról ha a párod milliomos...

Kell egy állás, mert mi lesz ha a pároddal történik valami? Például úgy megsérül, hogy nem tud tovább dolgozni. Te meg ott leszel munka nélkül, és KÉPZETTSÉG nélkül, mert 17 évesen tanulás helyett gyereket neveltél.

Persze a párod kap majd valami segélyt, de az bizony siralmasan kevés lesz. Így nevelheted tovább a gyermeket szegényes körülmények között, jöhetnének a kölcsönök mikor iskoláztatásról lenne szó, főleg mikor egyetemről. És akkor persze nyilván ezt gondolnád magadban: "A francba, miért nem tanultam tovább, most lenne egy normális munkám és jólkereső asszony lennék, nem kellene azon aggódnom hogy vajon holnap tudok-e enni adni a gyerekemnek, és mindent meg tudnék neki adni."


Belegondoltál hogy akár ez is megtörténhet? Ezért mondom, hogy ez a gyerekre nézve önzőség lenne a részedről, ha most szülnél.

Arról nem is beszélve, hogy lehet hogy te egy babát akarsz, de esetleg ikreid lesznek. Például hármas ikrek. Tripla felelősség! Ebben belegondoltál már?


Ha anyukád ellenzi, nagyon jól teszi. Neked most nem ez a feladatod. De nyugalom, mindennek eljön az ideje.

2009. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

de ezt miért itt kérdezed te ***?

ha érett lennél egy gyerekhez, akkor ezt nem idd kérdeznéd.

kkthxbye

2009. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

aztarohadt... te is egy vagy a sok agyatlan p.csa közül... te nem arra vágysz hogy gyereked legyen, te egyszerűen hülye vagy. ha meg tényleg szeretnéd, akkor nem félnél a szüléstől és anyád sem izgatna. meg ahogy te is mondtad, babát szeretnél. most mégis hogy gondoltad? majd teremtesz magadnak egy babát aki sosem nő fel? miből tudnád biztosítani azt amire szüksége van egy gyereknek? mert látod te is addig lennél anya, amíg ingyen lenne a kölyök. utána meg rájössz, hogy a tanulással nem szerzel pénzt és nem fordíthatod vissza ezt az egészet, köszönheted a hülyeségednek hogy elb.sztad az életed. megérdemelnéd szüljél egy gyereket, dobjon ki a pasid, tagadjon ki az anyád te meg kínlódj egyedül mert annyira akartad.

és még ne szekáljon senki... ha egyszer annyi agyad nincs, hogy felmérd ezt az egészet...

L/25

2009. dec. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!