Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ne ellenőrizzem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne ellenőrizzem a párom és felejtsem el a régi dolgokat?

Figyelt kérdés
Régebben sokat hazudozott, kisebb-nagyobb dolgokban. Mindent meg tudott magyarázni.. megbeszéltünk mindent, de én nem bízom benne, le kell ellenőriznem, hogy miket mond, csinál a hátam mögött. Sokszor le is bukott így egy két dologban. Nem tudok leállni ezzel. Ha együtt vagyunk minden rendben és érzem, hogy szeret, de ha nem vagyunk együtt egy két napig, akkor előtört belőlem, hogy megint át fog verni, és a régebbi dolgokon agyalok, és leellenőrzöm a facebookját, emailjét. Mit csináljak? Ez így nem állapot. Azt gondoltam, ha sokáig nem találok semmi gyanúsat akkor leállok, de sajnos szoktam találni nekem nem tetsző dolgokat..
2013. máj. 7. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez idő kell,hogy újra bízni tudjál benne.Próbáld lefoglalni magad,és nem kattogni ilyeneken.
2013. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfelejteni a régen történt dolgokat. Nyugodj meg, biztosan nem fog már becsapni téged. Ha meg tényleg nem tudod elfelejteni a dolgokat, vezesd le a feszültséget: sportolj, gondolj más dolgokra. Remélem, ez segít.
2013. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem szakítasz vele?
2013. máj. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már szakítottam vele sokszor, de mindig meg tudta magyarázni az aktuális hazugságát, és nagyon tud könyörögni ha erről van szó. Én meg azt gondoltam el tudom felejteni idővel ezeket a régi dolgokat, de ha nincs velem akkor ezen kattog az agyam.
2013. máj. 7. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
A sport jó ötlet.Én is azt szoktam alkalmazni.
2013. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sajnos az én kapcsolatomban is ez van! Csak itt én vagyok az ellenőrzött fél! Az egészben az a baj, hogy a " neked nem tetsző dolgok " valószínűleg semmisek, csak Te mögé gondolsz egy sztorit és ebből lesz a baj! Ha ezt a párod tudja, egy idő után neki lesz érdekes, hogy vajon miért csinálod még mindig ezt, és Ő fog kiszállni a kapcsolatból! Én a helyedben abbahagynám az ellenőrzést és megpróbálnék vele leülni beszélgetni, elmondod Te is, hogy mi zavar téged és remélhetőleg választ kapsz az összes kérdésedre! Aki menni akar megy, aki maradni az marad!
2013. máj. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ember. Ha adhatok egy jó tanácsot, most hagyd abba a kíváncsiskodást! ÉN IS EZZEL TETTEM TÖNKRE A KAPCSOLATOMAT! Ne érdeklődj iránta ilyen mélyrehatóan, mert csak magaddal baszol ki! Fájni fog minden, a fejéhez fogsz vágni dolgokat, és nem fogod tudni magadat kimagyarázni, aztán azon fogod kapni magadat, hogy egyszer csak kidob, mert nem bírja elviselni a folyamatos vádaskodásokat. SOKKAL SZARABB LESZ, mint hogy most nyelsz egy kicsit. Ha szereted, akkor tedd meg érte. Engem nem ismersz, de az én kedvemért is tedd meg KÉRLEK! Nem akarom, hogy Te is ugyanabba a hibába ess, mint én! Kegyetlen elszakadni attól, akit szeretsz. Engem 3 napja dobott ki a barátnőm, mert bár sosem mondtam el neki, de én is ilyeneket csináltam vele, és azokat a dolgokat hoztam fel neki, amiket láttam. Hagyd az ilyen facebook beszélgetéseket, és e-mail nézegetéseket. Törődj vele többet, és lásd, hogy hogy fog változni a kapcsolatotok. Hidd el, NEM ÉRI MEG ELRONTANI A KAPCSOLATODAT EZEKKEL! Hallgass rám! Soha ne nézd meg, hogy kivel, és hogy mit levelezik. Ha szeret, úgyis melletted van. A nőknek kell a biztatás, hogy milyen csinos, vagy ilyesmi. Ha meg már nem fogsz neki kelleni, úgyis el fogja mondani.
2013. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!