Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek hogy állna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek hogy állna a "szátok" ha a barátotok meglátná a régi szerelmét és. Lent leírom?

Figyelt kérdés
nah kövi a helyzet.. ma volt ballagás és ott találkozott barátom a régi szerelmével. és odament hozzá hogy gratulálni.. (kb 4 hónapja szült) és megpuszilgatta meg ott elkezdte ölelgetni és ott is maradt vele beszélgetni.. majd kb 20 perc múlva jutottam eszébe hogy én is ott vagyok.. és visszajött hozzám.. és egy szót se szólt hozzám.. majd megszólal hogy délután akkor elmegyünk valamerre ? és mondtam hogy nekem nincs kedvem hozzá... ő erre : hát jó akkor majd máskor.

2013. máj. 4. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát az a helyzet szerintem, hogy mi nők mindnig azt hisszük, hogy rájönnek a pasik ha dühösek vagyunk és arra is hogy miért. Sajnos úgy tűnik, nincs ennyi eszük:) Nekem az a tapasztalatom, hogy igenis meg kell nekik kerek perec mondani, hogy figyelj, rosszul esett, amit az exeddel leművelétl a ballagáson, nekem mint barátnődnek megalázó volt ez a helyzet.
2013. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is monndd meg neki mert ez nekem is nagyon szarul esne...
2013. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

eleve nem írtad le miért fontos, hogy mikor szült?

a gyerek tőle van? mennyi ideig voltak együtt, gondolom tudod miért szakítottak, Te mennyi idő múlva kerültél képbe,

amúgy lehet, többet gondoltál bele, ő hívta meg?

sok kérdés van és lehet, nem jól látod, mert ideges lettél és szarul esett, próbálj meg lehiggadni és nyugodtan végig gondolni, csak tanács N

2013. máj. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

csak úgy leírtam..


nem tőle van...hát igazából 2 évig.. voltak szeretők.. mert igazából ez egy elég " nem találom rá a szót" viszony volt..

barátom.. nem ballagott meg én se.. csak segíteni kellett ott.. és a volt Szeretője.. mert nem igen volt barátnője.. az egy tanár...

amúgy ők tavaly nyár előtt mentek szét..

mi meg 4 hónapja vagyunk együtt.

2013. máj. 4. 15:49
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem mivel már gyermeke is van a csjnak, így a barátod úgy gondolta, hogy te nem érted félre a helyzetet. egy ilyen helyzet csak is baráti lehet, ne légy gyerekes..
2013. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
*azt akartam előbb írni hogy a szeretője akihez odament egy tanár... csak most szülési szabadságon van így nem találkoznak barátommal.. de én tudom hogy barátom még mindig nagyon szereti... egyszerűen láttam rajta hogy full oda van érte. nem vagyok gyerekes.. csak nem esett jól.. nagyon nem ..
2013. máj. 4. 15:57
 7/13 anonim ***** válasza:

hát akkor a barátoddal ezt kéne tisztázni, ő nincs túl rajta

mint tanár odament hozzá, ezzel semmit nem tudsz kezdeni N

2013. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

mármint a volt szeretője = a tanár aki régen tanította.

és barátom ment oda hozzá mikor meglátta.

2013. máj. 4. 16:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Te addig mit csináltál? Ott álltál egyedül és vártad?
2013. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az mindegy, hogy gyereke van, és emiatt nem lehet köztük semmi, attól még viselkedhet úgy, hogy az nincs rendben és szarul esik a barátnőjének...
2013. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!