Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három év után normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három év után normális, ha muloban van a szerelem? A régi érzéseket vissza lehet hozni ha nagyon szeretném?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak az lesz a kérdés h mi marad majd utána
2013. ápr. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha arra a "húúúúúúúúúúúúúú"-ra gondolsz, ami a kapcsolat elején szokott lenni, a szívdobogás, stb. akkor normális, ha elmúlik. De egy jó kapcsolatban kialakul helyette egy sokkal mélyebb, egy sokkal erősebb és értékesebb érzés, ill. ki kéne alakulnia. A második kérdésedre a válasz, hogy a szerelemeben minden megtörténhet. Nálunk pl. a párom sokszor mondta, hogy szeretlek, de most 14 hónap kapcsolat után mondta először, hogy "annyira szerelmes vagyok beléd"..
2013. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én sok helyen hallottam hogy a szerelem elmúlik és helyette marad egy erős szeretet, kötődés. nem igazán értem. én nem érzem hogy elmúlt volna. bizonyos szintem még többet is érzek mint a legelején mert az évek alatt egyre jobban és jobban megismertem a férjemet és ő is engem. egyébként mi is 3 éve vagyunk együtt, és másfél éve házasok is.


szerintem ez a dolog nem feltétlen rossz. az a kérdés hogy teljesen közömbös vagy e a párod iránt vagy sem.

mert ha már semmit nem érzel iránta akkor viszont beszélned kell vele. ne pazaroljátok egymás idejét.


27/N

2013. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat :) az idő majd mindent eldönt. amugy 17 éves vagyok és 3 éve vagyunk együtt.
2013. ápr. 29. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!