Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha nem értem magam. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha nem értem magam. Valaki hiányától feszült lenni? Apróbb viták ebből? (lent)

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Nagyon-nagyon szeretem, és mostanában egyre jobban érzem azt, hogy ha nincs velem nagyon hiányzik, és feszültebb is vagyok(ez attól van?)

Ilyenkor vagy telefonon, vagy neten(FBn)beszélünk, de általában ilyenkor alakulnak ki apróbb viták köztünk. Nem értem, miért? Mikor együtt vagyunk minden felhőtlen, a mennyekben érzem magam vele, nagyon jól kijövünk, hülyéskedünk, viszont mikor távol vagyunk egymástól, folyamatosan kattog az agyam(nem vagyok féltékeny,bízok benne) Meg ha itt süt el néhány poént, azon is néha összekapunk, nem úgy fogom fel az egészet, mint élőben.

Most, ahogy így visszagondolok, egyszer sem(!)volt vitánk élőben.

Ez mitől van így?

Egy héten 7 napból kb 5-6nap találkozunk,de ha elválunk rögtön hiányzik.


2013. máj. 7. 14:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Persze nem mindennapos ez a dolog, de így összességében mindig akkor van valami, ha nem vagyunk együtt és feszült vagyok.
2013. máj. 7. 15:00
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális, próbálj meg megnyugodni, és visszavenni kicsit magadból.
2013. máj. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!