Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem beteges dolog, ha egy fiú francia bugyit hord?

Figyelt kérdés
A párom felpróbálta a bugyimat, és azóta azt vettem észre, hogy többször ilyen van a nacija alatt. Van piros, fehér, fekete, csipkés is. Ha szólok, akkor azt kérdezi, hogy miért zavar engem, ha neki ez a kényelmes? Ez most valamilyen hajlam, vagy közelít a melegséghez?

2013. máj. 7. 16:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
#10 pont azért írtam, mert szerintem valami bajság van vele pszichésen
2013. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A lányokon szerintem alváshoz pl kifejezetten szexi tud lenni a boxer.


Amúgy igen, valószínűleg látens homoszexuális. Más erre utaló jelek nincsenek?

2013. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
crossdresser a kategóriája. Nem biztos, hogy búza, vannak tök hetero faszik akiknek ez a fétise, de hogy egy nőnek ez bejöjjön azt én is k. nehezen tudom elképzelni.
2013. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Milyen más jelekre gondolsz?
2013. máj. 7. 17:31
 15/16 anonim ***** válasza:
A crossdresser még simán heteroszexuális. De adok neked egy jó tanácsot. Én hozzámentem és már utána derült ki. Mivel szerettem, nem hagytam el, járt terápiára. Sokáig elnyomta magában, aztán véletlenül teherbe estem, pedig neki nagyon nem akartam gyereket szülni. Akkor nagyon kitört belőle. Én pedig megszívtam, mert most kisgyerekkel nem tudok hova elmenni, és mindig azzal vigasztalom magam hogy rendes ember meg hogy szeret engem, és tényleg. De én már nem tudok férfiként ránézni. Fuss, menekülj abból a kapcsolatból!
2013. máj. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ender8996 válasza:

A fétis fontos része lehet a szexuális identitásnak, ami nem ugyanaz, mint a szexuális irányultság, vagy a nemi önkifejezés. Erre jó példa a viszonylag közismert bugyi-fétis, mikor egy férfi szexuális kielégülést érez attól, ha női bugyit foghat, szagolhat, vagy húzhat magára. Ez a fétis meglepő módon szinte kizárólag heteroszexuális férfiaknál tapasztalható, és nem összekeverendő azokkal a férfiakkal, akik viszont a nemi önkifejezésük részeként viselnek női fehérneműt.

forrás:

[link]

2014. júl. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!