Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a nyitott kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nyitott kapcsolat jó megoldás lehetne?

Figyelt kérdés

A barátom és én 3,5 éve vagyunk együtt, de ő 5 évvel fiatalabb nálam és mostanában mindig azzal jön, hogy ő engem szeret, velem akarja leélni az életét, de még nem élte ki magát és szeretne még másokkal is lenni. Mit csináljak? Nyitott kapcsolat megfordult a fejemben - mert így nem veszítem el őt, nem szakítunk, de mégis ő kiélheti magát. Szerintetek ez jó megoldás lehet...?

(Kérlek ne írjátok, hogy hagyjam el, mert nem az a kérdés, hogy elhagyjam-e.)

Köszi!


2013. máj. 7. 17:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és én voltam neki az első - minden téren (komoly kapcsolata is én vagyok az első, plusz szexuálisan is én vagyok az első neki.)
2013. máj. 7. 17:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég erős vagy lelkileg, akkor megpróbálhatjátok. De, ehhez tényleg baromira egyben kell lenned, fejben és lélekben is. Továbbá, le kell fektetni az alapokat, hogy másokkal csupán testiség, de semmi érzelem. Ha ehhez elég érett és intelligens a párod, még működhet is.
2013. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy bene hogy nem hagy el másért akor igen. Viszonta az érzelmek nem kapcsoló szerüek ezért kockázatos. De ha boztos vagy bene megprobálhatod.
2013. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem badarság az egész. Minden pillanatban elhagyhat egy másikért. Ez a kapcsolat már meghalt.
2013. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van olyan erös a kötödésetek, hogy nem elsösorban a szexpartnert látjátok egymásban, hanem valami sokkal erösebb szál is van, akkor lehet jo megoldás. Ha ilyen nincs, akkor kudarc. Mindenképpen kölcsönösen félre kell qrugatnotok!!! Különben felbillen minden. Azonkivül mindig meg is kell beszélnetek az élményeiteket egymással! (Neked biztosan nehéz mesterség lesz -lagalábbis eleinte- de lehet, hogy megéri.
2013. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem működne a nyitott kapcsolat. Én azt csak úgy tudom elképzelni, ha mindkét fél már elég tapasztalt és magabiztos, de a te párod éppen azért bizonytalan a jelen helyzetben, mert vágyik másra.


Szerintem ez így túl nagy kockázat.


Esetleg szóba jöhet hármas szex, ha neked ez nem gond, mert akkor nehezebben csúsznak félre a dolgok. És amúgy ha ez nem megy neked, akkor a nyitott kapcsolat sem ajánlott..

2013. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg az is neheziti hogy már kapcsolatban vagytok ezt átalaktani sokal nehezeb mint egy alapbol ijen kapcsolat.
2013. máj. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!