Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti tudnátok gyakori kérdések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudnátok gyakori kérdések nélkül normálisan, kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én dramatizálom túl. Ez nem egy provokatív kérdés. De én ha valami baj van a kapcsolatommal egyből ide jövök, sírni, dicsekedni, szenvedni, szitkozódni stb. Olyan vagyok mint egy alkoholista, aki megy a kocsmába ha van valami baj, csak én kérdés függő vagyok. Nem vagyok lány szóval ne is írjatok privit. Van másnak is problémája ezzel?
2013. ápr. 29. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem pont szerelem témakörben, de én is gyk függő vagyok. Rengeteget olvasok, kérdezek és válaszolok itt amiből tanultam is, sok hasznom lett. Szóval én is ilyen vagyok. Jó ez az oldal. (egyébként mindemellet van magánéletem, nem itt lógok egész nap :D)
2013. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, amikor volt kapcsolatom akkormég nem ismertem az oldalt most meg nincs és ismerem:) Ami biztos hogy tudsz ezen változtatni ha akarsz mármint hgoy nem mindenért ide fordulsz hanem a barátaidhoz mondjuk. Bár az az igazság hogy megvan a z oldalnak az az előnye hogy névtelen arctalan maradhatsz és holnap nem fog huncutul mosolyogni az eladó vagy gyónás közbennem fog krákogni a pap mert nem lehet beazonosítani a kérdezőt. Én zért azt mondanám hogy mint mindent ezt is ésszel. Lehet ha pl azt kérdezed csak példa elhagyd-e a barátnőd e vagy a miatt akkor kapsz sok olyan választ hogy igen igen közben csak kitolásból vagy féltékenységből...
2013. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül...
2013. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem vagyok elég életképes ahhoz hogy azt mondjam, tudnék. Nem szoktak kérdéseket feltenni ezen az oldalon, a régebbi fiókommal tettem fel párat, de azok olyan kérdések voltak aminek semmi köze nem volt hozzám vagy az ismerőseimhez, csak véleményt akartam 1-2 dologról. (Pl. a folyékony vagy a hagyományos szappant kedvelik-e többen. De volt pár komolyabb téma is.) Ha emberekkel van problémám, velük beszélem meg a dolgot.
2013. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azóta járok ide kérdezni, válaszolni, tanácsot kérni stb. mióta elkoptak mellőlem a barátaim. Egy nagyon remek kapcsolatban élek, van párom, jól megvagyunk. Persze gondok vannak mindenhol. De sok barátom külföldre költözött, egyik barátnőm nem ér rá (családi gondok, cég, problémák), a másik barátnőmben meg nagyon csalódtam, így nincs kivel kidumcsizni a női dolgokat. Olyanokat, amit az ember nem a párjával szokott megbeszélni, hanem barátnővel egy kávé mellett. Mivel ilyen nincs most nekem, ide járok rinyálni :DDD
2013. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még így se tudok kapcsolatot létesíteni. :D :D :D
2013. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én csak kíváncsiságból regisztráltam fel ide, egyébként nem is szoktam kérdést kiírni, csak olvasgatok hasonló témakörben, mint ami engem aktuálisan foglalkoztat :) A barátaimmal szoktam lelkizni inkább. :)


22/N

2015. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!