Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a feleségem nem képes normálisan kommunikálni velem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem képes elmondani mi a baja. Tegnap este szexelni akartam vele, de ő visszautasított hogy mérges rám.

Megkérdeztem hogy miért, erre ő: "Tudod te nagyon jól."

Nos fogalmam sincs miért lehet mérges rám, de nem volt képes egész este elmondani, hiába kérdezgettem.

Ez a besértődés mindennapos dolog és fogalmam sincs miért csinálja, ebédet sem csinál mert "haragszik rám".


2013. ápr. 30. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
velem meg a férjem nem kommunikál. Gyere át egyik nap, dugunk egy jót aztán kész :D
2013. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
úúú, úgy látom ma sem lesz szex
2013. ápr. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A feleséged makacs és sajnos a lehető legrosszabb dolgot követi el a kapcsolatban, mégpedig azt, hogy nem kommunikál.

Ha nem tudod, hogy miért haragszik, akárhogy erőlteted magad, akkor kérdezd meg. Mond meg nyugodtan, hogy bárhogy gondolkozol, nem jössz rá, hogy mit csinálhattál rosszul és legyen olyan kedves, hogy elmondja, mi baja van, különben nem fogjátok megoldani a problémát.

Berághatott, mert elfelejtettél valamit, névnapot, szülinapot, évfordulót, vagy valamit megvenni vagy megtenni, amire megkért. Esetleg féltékeny, vagy valamit megbeszéltetek és te mégsem úgy csináltál, ahogy meg volt beszélve. Most hirtelen ennyi jutott az eszembe. De a konkrét okot nyilván tőle kell megtudni, ne hagyd magad!

2013. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán csak nem akar csinálni semmit és egyszerűbb ezzel takarózni. Mond meg neki, hogy vagy elmondja, mi a baja és megbeszélitek, vagy elhagyod. 26N
2013. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hm....furcsa. ha én haragszom a férjemre, és megkérem gondolkozzon el rajta miért, akkor ő azért rájön. ha nem akkor meg elmondom neki. nem értem miért kell ez a hiszti. állj a sarkadra és igenis követeld meg hogy mondja el.


a házasság nem működik magától. tenni is kell érte ha a felek szeretik egymást.


27/N

2013. máj. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos sokan csinálják ezt. Azt gondolják, hogy egy jó kapcsolatban a másik rögtön gondolatolvasóvá válik.


Meg kell beszélni, hogy mondja ki, hogy mi van és beszéljetek róla. Ha ez nem tud kialakulni, akkor tényleg jobb véget vetni az egésznek

2013. máj. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 acelsziv ***** válasza:
ültesd le és beszélj vele. Ha nem akar kommunikálni, akkor ott valami van az Ő rovásán, amit nem szeretne ha kiderülne. Ilyenkor szoktak az emberek nem-kommunikálni, nehogy kibukjon valami.
2013. jún. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!