Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség, ha csak ezek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség, ha csak ezek miatt nem jövök össze vele?

Figyelt kérdés

Már mióta először találkoztunk nagy vonzalom van köztünk, aztán jóban is lettünk, minden téren ő lenne az ideális számomra (és ez szerintem kölcsönös). Nagyon beleszerettem...

Viszont ami a problémám: néha amikor bulizik/iszik, akkor elszív 1-2 szál cigit, és nagyon ritkán füves cigit is.

Ezeket én utálom, ő is tudja (ha ott vagyok akkor nyilván nem csinálja egyiket se, de teljesen gondolom egyikről se fog lemondani.) Ja és nem is kérném ezt tőle, annak a híve vagyok, hogy mindenki csak azt változtasson az életen, dolgain, szokásain, amit magától akar, és ezt fordítva is elvárom.

Na ilyenkor mégis mi legyen?

Csak emiatt mondjak le vele a kapcsolatról? Vagy csak én reagálom túl és ezek nem olyan nagy dolgok?

21L


2013. máj. 7. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
attól, hogy 1-2 cigit elszív, még nem tesz semmi rosszat. a fűért elhiszem, hogy pipa vagy, azt én sem csípem. de emiatt nem kell szétmenni
2013. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
(az alkohol erősebb drog, mint a füves cigi)
2013. máj. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
akarom mondani nem összejönni
2013. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja ő is azt mondta, hogy az alkohol se jobb... inni mindketten szoktunk, akár sokat is. De ilyen fű meg ilyenek, nem próbáltam még, és eléggé ijesztő számomra...
2013. máj. 7. 23:34
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es, ez hogy függ össze ezzel? Miért törné össze a szívem jobban egy ilyen srác, mint aki mondjuk nem dohányzik egyáltalán?
2013. máj. 7. 23:34
 6/12 anonim ***** válasza:
A füves cigit én tuti nem tolerálnám, de én nagyon drogellenes vagyok.
2013. máj. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Teljesen jól látod: kikényszerített változásnak nincs értelme, önmagától kell akarnia, kérés vagy pláne ultimátum nélkül.


És bulizából, ivásból, füves cigiből nem lehet életet építeni. Se jó apa nem válik az ilyen emberből. Előbb fel kell nőnie.

2013. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Grimmm ***** válasza:
Néha félre kell nézni. Nem tolerálom a füvet ne érts félre de én sem szólok bele ha a haverjaim vagy a barátnőm néha elengedi magát. Ő így lazít.
2013. máj. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

USA-ban már népszavazáson legalizálják, de nálunk még mindig csak drogként emlegetik. Kevésbé drog mint a cigi, az alkohol, vagy akár a koffein.

igen hülyeség emiatt nem összejönni vele, és ha parti cigis húú, akkor mi van? ha képes arra h miattad nem cigizik ha a közelben vagy, akkor alapból egy rendes srác valszeg, és ráadásul ha ennyire nagyon zavar talán még azt is lebeszélheted vele, h ne cigizzen részegen se. de fölösleges. egy ilyen alapszintű tolerancia azt hiszem senkinek nem árt. főleg egy kapcsolatban nem. ha arról lenne szó h láncdohányos és 0-24ben úgy be van tépve h a saját nemét nem tudja akkor megérteném, de így...

2013. máj. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mindenki szerint a fű a kapudrog? :(
2013. máj. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!