Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket jobb érzés hallani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket jobb érzés hallani? "Én IS szeretlek", vagy csak simán "szeretlek"

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyílván az utóbbit,mert akkor magától mondta.
2013. máj. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"nagyon szeretlek "
2013. máj. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a székely verziót: "egyszer már mondtam, ha változás lesz, szólok"
2013. máj. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az én is szeretlekről mindig ez jut eszembe:

http://www.youtube.com/watch?v=ENmZPrf6ucc

2013. máj. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőt. Illetve mindegy, számomra nincs különbség.
2013. máj. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utóbbi.
2013. máj. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan butaság, hogy "nyilván az utóbbit, mert akkor magától mondta". Most komolyan, van olyan pár a világon, akik egyszerre mondják ki "szeretlek" ?? A fenét.. Egy telefonbeszélgetés vagy munkába indulás előtt, után, stb.. Mondja az egyik, hogy: "Szeretlek", a másik meg rákontráz, hogy "Én is szeretlek, Édes!" és PONT! Miért gondoljátok, hogy a CSAK szeretlek mögött több érzelem lakozik?? Elmondanám, hogy mindegy, hogyan mondja, a lényeg, hogy őszintén gondolja!!! Szerintem az "én is szeretlek" lehet őszinte érzelmekkel teli, míg a "szeretlek" kamu. (ÉS FORDÍTVA)

Emiatt mennek szét az emberek, hogy minden ilyen apró-cseprő sz.r dologból problémát kreálnak egyesek!

Nőként mondom, ha a párom ilyenen fennakadna, hogy nem azt mondom, hogy "szeretlek", hanem, hogy "én is szeretlek", dobnám ki a kukába..

2013. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elméleti kérdés volt, nyugalom
2013. máj. 10. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!