Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt figyeld. Ez normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt figyeld. Ez normális? Azért rossz érzés szeretnem valakit mert úgy érzem sokkal jobb nálam?

Figyelt kérdés
És tegyük fel, hogy elhiszem azt, hogy ő nem így látja és röhög az egészen mert viccesnek találja, de ez kiölhetetlenül bennem van. De mivel feszült vagyok mikor vele beszélek (plátói kapcsoltról beszélek, "MSNes kapcsolat") épp ezért furán viselkedem és elrontom a kapcsolatot.
2010. ápr. 12. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én minden fiúval így teszek, ha kedvelem, hogy úgy érzem hogy jobb nálam ( túl csúnya vagyok, nem vagyok elég jófej, nem vagyok elég érdekes stb..) amikor az érzés meg elmúlik rájövök, hogy semmiben sem jobb nálam. Egyébként szerintem leküzdhető ha a másik fél bizonyítja, hogy szeret, mert akkor ő is tökéletesnek lát téged :)
2010. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ilyen a szerelem.... foleg az elejen hajlamos vagy tulertekelni a masikat. en pl reg annyira odavoltam egy sracert es olyan tokeletesnek lattam ot hogy meg sem fordult a fejemben hogy gatlasos lenne vagy onbizalomhianyos, hiszen en azt hittem, o is ugy latja magat mint en ot. az egeszbol nem lett semmi mert hiaba vartam ra.

mindneki feszltebb egy olyan vki mellett aki nagyon tetszik es feltetlenul imponalni akar neki de ha tobbet beszeltek ez enyhulni fog.

2010. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivan?Ha már kérdést irsz akkor gondold már át előtte...mert igy lóf*szt sem értek belőle.
2010. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Oh,én egy görénnyel kapcsolatban éreztem ezt.Aztán kiderült,hogy semmi hozzám kélpest.De az ilyen érzések tényleg megölnek bármilyen kapcsolatot.
2010. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miben nyilvánul meg nálad a fura viselkedés?
2010. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, kerülöm őt. És nem tudok vele beszélgetni, nem nagyon merek neki írni.
2010. ápr. 15. 16:21
 7/9 anonim ***** válasza:
msn kapcsolaton kívül volt már valami köztetek?
2010. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Találkoztunk.Ezen kívül semmi.
2010. ápr. 16. 14:23
 9/9 anonim ***** válasza:

ne feszélyezzen, h olyannal beszélsz, aki tetszik neked. amúgy a kérdésedre válaszolva ez nem egészen normális dolog...az ember azokat, akik bejönnek neki mindig sokkal jobbnak látja magánál, ez teljesen természetes, de ezt nem szabad kifelé mutatni fura viselkedéssel...légy természetes és őszinte, szerintem ez a legjobb

sok sikert hozzá:)

2010. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!