Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért megy vissza mindig hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy vissza mindig hozzá?

Figyelt kérdés
Akármi, bármi történik, az általa csúnyán szidott ex-barátnőhöz futkos mindig mindenért, aki persze szépen kihasználja és semmit sem akar tőle, csak hülyíti. Kérdeztem miért nem hagyja ezt a csajt, mert miatta nem tud tovább lépni, sem másik kapcsolatot kialakítani, erre lehurrogta a fejemet. De járni sem akarnak újból egymással. Miért nem keres új lányt magának? Komolyan ennyire be lehet etetni a mai férfiak többségét, hogy csak egy nőhöz kötődjenek folyton? A többit meg csak arra használják?
2013. máj. 8. 00:30
 1/3 anonim válasza:

Az a csaj volt neki az első? Mennyi ideje szakítottak? Mennyire volt benne abban a kapcsolatban? Lehet hogy a srácot sem teljesen ismered. Lehet hogy többet is jelentett neki.. lehet hogy érzelmileg máshoz nem tud úgy kötődni mint ahhoz a lányhoz.


És nem minden férfi 'használja a nőket' "arra" ~nyomós indok nélkül.

2013. máj. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pár hónapig, 2 éve jártak. de a srác csalta meg.
2013. máj. 8. 00:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Egyszer én is belesétáltam egy csajba, akiről mint utóbb kiderült végig egy sráccal volt, és azóta is ilyen se veled se nélküled viszonyban vannak. Pedig ez már jó pár éve volt kb 4. Egyik nap szét oltja az egyik a másikat fészbukon. Aztán másnap látom őket együtt az utcán.

Nem tudnám megmagyarázni a jelenséget, de nagymértékű butasággal társítom. Valakivel vagy jó együtt lenni, vagy nem. Ezt el kell tudni dönteni bizonyos együtt töltött idő után, és ennek megfelelően megalapozni a továbbiakat, vagy épp véget vetni neki.

Nem tudom hogy csak egy aggódó ismerős vagy, esetleg tetszik neked a srác. Mindenesetre ha az utóbbi, akkor sok jót ne remélj, mert nem fog tudni elszakadni ha ennyi esze van. Ha pedig az előbbi, akkor próbálj meg nem foglalkozni vele.

2013. máj. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!