Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogyha megkapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha megkapok valakit és minden rendben van, akkor már nem érzek olyan erős vonzalmat iránta?

Figyelt kérdés
De ha haragban vagyunk,akkor jobban oda vagyok érte.Szóval értitek :))) Nem is kell nekem akkor igazán? Nem érzek iránta komoly dolgot?

2013. máj. 8. 09:10
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha túl könnyen megy valami,számomra nem kihívás.Szeretek küzdeni.Nagy baj ez?
2013. máj. 8. 09:11
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez valami szindróma orvosilag:)

De szimplán éretlen vagy egy kapcsolatra szerintem

2013. máj. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindig az kell ami nem lehet a miénk, ami túl könnyü az nem érdekes sokáig. Azt becsüljük amiért meg kell küzdeni.
2013. máj. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

félsz a kapcsolatoktól és a felelősségtől.

Leggyakrabban olyan gyerekek produkálnak ilyen magatartást, akiknek a múltjuk nem volt könnyű illetve a családi hátterük nincs rendben. (ezzel nem azt mondtam, hogy ez rád érvényes, ez csak tapasztalat)

2013. máj. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mert nem találtad meg az igazit még.

16 éves koromtól 20 éves koromig én is ugyanilyen voltam. Nem nagyképűség, de jól nézek ki, így ha kiszemeltem magamnak valakit előbb vagy utóbb mindig meg tudtam magamnak szerezni vagy el tudtam érni, hogy érdekeljem, de ahogy itt tartottam engem már nem is érdekelt. Utáltam is ezért magam, sosem tartottam normális viselkedésnek. 1 pasi volt akibe végig évekig szerelmes voltam, de bármit tettem, nem kellettem neki, na akkor halálosan szenvedtem, és szerintem nem is azért mert annyira szerettem hanem mert idegesített a tudat, hogy nem tudom megszerezni.

Aztán 20 évesen összetalálkoztam a mostani vőlegényemmel, aki megtetszett nekem, megkaptam, összejöttünk és onnan kérdés sem volt, hogy ő örökre kell nekem és egyre jobban szerettem és vonzódtam hozzá.

Szóval szerintem is értetlen vagy még a kapcsolatokhoz meg nem jött el olyan ember aki tényleg megfelel neked.

2013. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A múltam és a családi hátterem is rendben van. Nem vagyok már húsz éves sem, túl vagyok pár komoly kapcsolaton. Akit nemrégiben megismertem úgy éreztem, hogy vele más lenne minden, és itt másik része, hogy máskor úgy gondolom abszolút nem lenne jó vele kapcsolatban lenni. Számomra unalmas, ha minden tökéletesen működik, mert szerintem olyan nincsen.
2013. máj. 8. 09:23
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért, mert az embernek sokkal édesebb az a gyümölcs, amit nem ehet meg, de látja maga előtt.

Azért, mert mindig az kell a legjobban, aki elérhetetlen.

2013. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Van amikor, minden ha semmid nincsen, semmi az ha mindened meg van.

Az kell mit meg nem kaphatsz, az nem mit kézben tartasz."

2013. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez a te számod:


http://www.youtube.com/watch?v=nPvm2nOP5sU


A szövege alapján.

2013. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Váááá, már értem!


Neked a harmóniával van a gondod! Te probléma megoldó embertípus vagy. Akkor nincs itt semmi gond!

Csak legyenek mindig gebaszok amiket közös erővel meg kell oldani.

Szóval legyenek célok, amiket nem könnyű elérni és együtt ügyködjetek rajta.


(bár megjegyzem akkor is lehetnek ilyen érzéseid, ha halál unalmas pasikkal jössz össze.)

2013. máj. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!