Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok úgy a párotoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok úgy a párotoknál lenni, hogy senki nincs otthon?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akik még mind a ketten otthon laknak, és szoktatok e úgy ott lenni a párotok szüleinek a házában, hogy egyedül? (pl a párotok dolgozik és addig ti ott vagytok stb.) Ha igen, mióta vagytok együtt?
2013. máj. 8. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
volt már rá példa. 5 éve. tanultam, tv-ztem, ide írtam.
2013. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég gyakran előfordul. Ilyenkor ha van valami egyszerűbb házimunka (mosogatás, rendrakás, kutyaetetés stb) azt meg szoktam csinálni, volt már rá példa, hogy főztem is. Amúgy meg én is tanulok, gépezek. Ugyanolyan mintha otthon lennék.

6 hónapja vagyunk együtt

2013. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem
2013. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ugyan azt mint otthon :D tobb eve
2013. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!