Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugyanebben a cipőben járó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanebben a cipőben járó pasik, mint én, ti hogyan viselelitek azt, hogy a szülőktől már külön éltek huszonöt-harmincöt között saját lakásban vagy albérletben, és munka után milyen érzés, ha nem vár titeket senki sem otthon?

Figyelt kérdés
Milyen a magány, hogy kevés a barát, a szülőktl távol, nincs barátnő, mennyire megy így a munka nektek? Nem öréő egy kicsit ez a dolog egy idő után? Ez nekem eléggé zavaró 27 évesen.
2013. márc. 6. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez ember függő.De alapvetően az ember társas lény.

Én ezért vettem egy kutyát.Az este oda jön.Simogatom.Sétálok vele.Ott van olyan mint egy társ.

2013. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez egy fajta lehetőség a háziállat. Van akit nem zavar a magány bírja, de nem biztos, hogy egy életen át.
2013. márc. 6. 19:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Összesen két három barátom van, a többiek csak haverok, nem annyira jó velük lenni. Lányoknál sajnos nincs esélyem.
2013. márc. 6. 19:38
 4/7 fospuska ***** válasza:
én kiválóan bírtam,soha semmi gondom nem volt az egyedülléttel (max unatkoztam néha,de megoldottam).
2013. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 fospuska ***** válasza:
nincs esélyed? az kizárt.
2013. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van ilyen is, hogy taszítom a csajokat, akárhogyan is próbálkozok-
2013. márc. 6. 20:00
 7/7 fospuska ***** válasza:
van. de változtatni lehet rajta.
2013. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!