Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek van gyereke és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek van gyereke és ezt hogy fogadtassam el anyummal?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy a barátnőmmel lassan 2 hónapja vagyok eggyütt. Ő tudja hogy állok a dologhoz tudja hogy még nem szeretnék gyereket de mivel kezdünk egymáshoz közelebb kerülni ezért mondtam hogy adjon időt hogy ehhez hozzászokjak beleegyezett... nem erölteti ezt a kérdést... A helyzet az hogy a barátnőm 18 éves jelenleg ilyen anyaothonban él a gyerekkel ahol a gyerek költségeit álják így amit a gyerek apjától kap gyerektartást azt nem kell elköltenie és szeptembertől beiratkozik a suliba hogy befejezze... Nade a lényeg hogy kb 4 éve már jártam vele(most azt mondta hogy minden más mint régebben és hogy azóta nagyon sokat változtam minden téren és jó előnyömre) és így anyum ismeri és a multkor említettem hogy összefutottam vele és beszélgettünk aztán eléggé kiakadt ezen hogy ne kezdjek ilyen lánnyal meg gondolkozzak stb... Most ezt nem tudom hogy adjam be neki hogy ne akadjon ki ezen. Én 22 éves vagyok van munkám is de saját lakásom nincs és így anyummal kell élnem és hát beleszól mindenbe és észrevette hogy egyre gyakrabban járkálok el és a szokásosnál hosszabb időre. Most nem tudom hogy mondjam el neki hogy ne akadjon ki ezen. Vmi ötlet vagy tanács? vagy mit csináljak ebben a helyzetben hogy anyum is elfogadja őt?
2013. máj. 8. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem úgy nem fogod tudni elmondani neki ,hogy ne akadjon ki. Szerintem idő után megbékél vele. Na meg mond azt neki ,hogyha mindenki olyan lenne hogy eldobná az olyan embereket akinek kicsit balul sült el az élete csak azért mert neki így könnyebb lenne ha kikerülné, akkor már nem lenne emberiség a földön.
2013. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van anyukádnak és jogosan aggódik miattad.Szerintem ne vedd túl komolyan ezt a kapcsolatot,ne bonyolódj bele,és ha nem muszáj,egyelőre ne mondd el anyukádnak.Csak felesleges stresszt okoznál neki ezzel.Mellesleg emlékszem,a múltkor is tettél fel hasonló kérdést már,és akkor is próbáltunk lebeszélni erről a csajról.Én továbbra is azt javaslom,hogy semmi komolyat ne kezdj vele,mert könnyen megbánhatod.Elvégre az egész nő egy nagy probléma,az élete teli zűrrel.Téged is könnyen belerángathat mindebbe.
2013. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!