Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó duci csaj barátnőnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó duci csaj barátnőnek? Íme öt érv. Ti mit gondoltok ezekről az érvekről?

Figyelt kérdés

1. A duci csajoknak jobb az ölelésük, hiszen nagy test puhábban ölel. Egy vékony lány csupa csont, élek és síkok böknek, ha a karjaidba veszed. Hasonlítsd össze a sziklát a párnával! Ugye hogy nem kérdés melyik a jobb?


2. Együtt dobhatod le vele a kilókat. A vékony lány már kész, ő nem fog dolgozni magán és főleg nem érti meg a te törekvésedet, amelyet egy szebb test érdekében teszel. Ezzel szemben a duci csaj elmegy veled edzeni, fut, kirándul veled, nem hagy magadra a legnehezebb pillanatokban sem!


3. A duci csaj szívesen megy eldugott, olcsó kis helyekre nyaralni. Mivel a nagydarab lányok nem szeretik, ha megbámulják őket, kerülik a feltűnést és kiborulnak, ha összesúgnak a hátuk mögött, ezért inkább az eldugott nem túl nyüzsgő helyeket választja.


4. A duci csajjal nem kell hülye éttermekbe járnod! Végre lemondhatsz a vega kajákról, nem kell diétás sékeket kóstolnod, a duci csaj sose fog berángatni egy salátabárba! Végre normális kajákon élhetsz!


5. Nem kell megőrülnöd a féltékenységtől! A duci csaj ugyanis nem magabiztos hódító, érzékiségét és bujaságát a párjának tartogatja, nem megy bele bizonytalan flörtökbe, de különben is meg van róla győződve, hogy neki keresni valója sincs ilyen helyzetekben. 



2013. máj. 8. 16:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%
Ez hatalmas baromság. Lesarkított és sztereotípiákra alapul.
2013. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Hát ezt az összes pontot mind magasról lesz*rom.

Nem kell nekem duci nő ennyi!


1. szeretem a sportosabb vékony lányokat szeretem őket átölelni és azt a testet szeretem nem mást.


2. nem érdekelnek a kilók magamtól is lefogyok magamtól is elmegyek edzeni sportolni nem fog senki erre invitálni. Magamtól kell amúgy is.


3. nincs kisebbségi komplexusom sem önbizalomhiányom hogy eldugott helyekre járjak.


4. eddig egyik barátnőm sem volt vega és annak ellenére hogy ettek rendesen húst zsírosabbat akármit nem híztak el.


5. szeretem ha a barátnőmet mások is néha megnézik ez önbizalommal tölt el. egy kis féltékenység pedig mindig egészséges. Ha őszinték vagyunk és megvan a bizalom akkor nincs probléma.

2013. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
6. ott hajtogatsz rajta puncit, ahol szeretnél!
2013. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
szerintem hülyeség :) mármint az én barátnőim maximálisan segítik a fogyásomat, és még véletlenül sem vinnének olyan helyre ahol olyan kaják vannak amiktől kísértésbe eshetek. Ha mégis, akkor elvonják a figyelmemet..az első pont meg nevetséges :)) féltékeny nem vagyok rájuk, mindenkinek más tetszik, és ha tényleg a barátnőd nem kezd ki azzal aki neked tetszik.... :) persze ezzel nem azt mondom hogy fuuj ne barátkozzunk duci lányokkal, mert én is az vagyok (még) , és mi is ugyan olyan jófejek, kedvesek, viccesek tudunk lenni, de nem úgy mint ahogyan ezt a lista bemutatja.. :)
2013. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%

Ezt a nagy baromságot. Olyan ez mintha egy dagadt zsíro nő írta volna akinek semmi nem jön össze.

Ez olyan mintha saját magát győzködné valaki.

2013. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Van 6. pont is: kövér nőn bárhol tudsz p*nát hajtogatni.
2013. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Megelőztek! :)))
2013. máj. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

1. A vékony lányok se böknek, kivéve talán ha tényleg csontváz az illető.


2. A vékony lány is elmegy veled bárhova, sportolni, mozogni, stb., ha nem lusta. Sportolni különben sem csak azért jó, mert lefogyhatsz tőle.


3. Ez eléggé egyénfüggő. Nem minden vékony lány szereti ha megbámulják és nem minden nagydarab lány önbizalom hiányos.


4. A 2-es pontban még együtt dobjátok le a kilókat, a 4-esben pedig már zabáltok mindenfélét = ???


5. Lásd 3-as pont.


Hülyeség ez az egész, a testalkattól nem függ semmi.

2013. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Teltebb nőként a véleményem a következő:

1. Ezt több partnerem kiemelte, hogy jól lehet markolászni, jó éjjel érezni a puhaságom, de szerintem egyénfüggő, hogy ki mit szeret. aki engem választ, annak nyilván ez a kellemes.

2. Attól, hogy valaki telt, még nem biztos, hogy nem fogadja el a testét, és mindenáron fogyózni akar. Ráadásul ez csak akkor igaz, ha a pasi is testesebb (legutóbbi pasijaim viszont csontkollekciók voltak, szóval máris bukik az állítás).

3. Ez hülyeség. Én telt nőként ugyanúgy járok bárhova, legutóbb pl. kedvet kaptam a naturizmushoz. Nem szégyellem a testem, akinek nem tetszik, nem nézi és kész.

4. Ez is hülyeség, és ellentmond a 2. pontodnak: ott azt írod, hogy a duci csaj biztosan fogyni akar, akkor pedig diétázni is akar a sport mellett.. de ez nem feltétlenül igaz.

5. Ez a legnagyobb baromság. Telt nőként is van önbizalmam, és rengeteg pasi vesz körül folyamatosan bókokkal, udvarlással, flörtöléssel, és én ezt imádom. Bizony, a partneremnek ezt el kell fogadnia... (sőt, igazából, ha ebbe kölcsönösen belemegyünk, akkor még az is benne van a pakliban, hogy másokkal is folytatunk szexuális kapcsolatot, tehát egy féltékeny pasi nálam eleve nem játszik).


Szóval a telt nőket ne tekintsd valamilyen önbizalomhiányos libának... nagyon sokan vagyunk, akik teltként is jól érezzük magunkat a bőrünkben, kellő szexuális kisugárzással rendelkezünk, tudunk és szeretünk is hódítani. Ha a fentiek alapján akarsz telt nőt, akkor inkább hagyd a fenébe. Az első pont kivételével a többi nem érvényes!

2013. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez butaság.

Nem ez alapján kell barátnőt választani. A személyiség a fontos.

1.: bár lány vagyok, de én ugyanúgy szeretek mackós pasihoz hozzábújni, mint izmos, erőshöz.

2.: miért ne érteném meg, ha a párom fogyni akarna, vagy testmozogni? ez is butaság. pláne, ha látom, hogy tényleg akarja, miért ne mennék el vele sportolni?

3.: nekem sem kell nyílvánosság és drága hely, miből gondolod, hogy aki vékony, az mind pénzéhes és figyelemre vágyik???

4.: én még életemben nem voltam egy barátommal sem semmilyen étteremben a McDondald's-ot meg pizzázókat leszámítva, sosem diétázom, nem is volt rá példa sosem, plusz a vega kajáktól idegbajt kapok, a kaja nem is kaja hús nélkül. És nem a sovány húsokra gondolok, mint a sós vízben főtt csirkemellek, meg effélék...

5.: egy duci csaj is ugyanúgy lehet elégedett a külsejével és magabiztos, ugyanúgy félrekúrhat, mint egy akármilyen másik. én még senkit sem csaltam meg, senkivel még csak flörtölgetni sem flörtölgettem, ha volt barátom. részegen is ugyanolyan hűséges vagyok, mint józanon.


az oké, ha önbizalmat szeretnél magadnak szerezni ezekből az érvekből, de ne így próbáld meg, mert igazából mindkét súlycsoportnak megvannak a maga előnyei és hátrányai. de szerencsére a kedves férfinem tagjai közül nem mindenkinek hajszálra egyforma az ízlése, és szerencsére a kedves férfinem tagjainak 99%-a nem testsúly alapján választ barátnőt. :)

2013. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!