Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó duci csaj barátnőnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó duci csaj barátnőnek? Íme öt érv. Ti mit gondoltok ezekről az érvekről?

Figyelt kérdés

1. A duci csajoknak jobb az ölelésük, hiszen nagy test puhábban ölel. Egy vékony lány csupa csont, élek és síkok böknek, ha a karjaidba veszed. Hasonlítsd össze a sziklát a párnával! Ugye hogy nem kérdés melyik a jobb?


2. Együtt dobhatod le vele a kilókat. A vékony lány már kész, ő nem fog dolgozni magán és főleg nem érti meg a te törekvésedet, amelyet egy szebb test érdekében teszel. Ezzel szemben a duci csaj elmegy veled edzeni, fut, kirándul veled, nem hagy magadra a legnehezebb pillanatokban sem!


3. A duci csaj szívesen megy eldugott, olcsó kis helyekre nyaralni. Mivel a nagydarab lányok nem szeretik, ha megbámulják őket, kerülik a feltűnést és kiborulnak, ha összesúgnak a hátuk mögött, ezért inkább az eldugott nem túl nyüzsgő helyeket választja.


4. A duci csajjal nem kell hülye éttermekbe járnod! Végre lemondhatsz a vega kajákról, nem kell diétás sékeket kóstolnod, a duci csaj sose fog berángatni egy salátabárba! Végre normális kajákon élhetsz!


5. Nem kell megőrülnöd a féltékenységtől! A duci csaj ugyanis nem magabiztos hódító, érzékiségét és bujaságát a párjának tartogatja, nem megy bele bizonytalan flörtökbe, de különben is meg van róla győződve, hogy neki keresni valója sincs ilyen helyzetekben. 



2013. máj. 8. 16:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

És ha valaki akaratától függetlenül vékony?Őket ne szeresse senki....?

Nagy baromság amit ide leírtál-.-

2013. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
9-es: nem én találtam ki a pontokat. Úgy olvastam őket neten.
2013. máj. 8. 16:34
 13/22 anonim ***** válasza:

Az 1. pontodról a véleményem:


Demagóg, hamis propaganda. Miért csinálsz úgy, mintha csak

[link] ez

és

[link]

ez léteznének a világon?


A többi pontodról nem írok inkább, mert már az előttem szólók kifejtették, hogy miért orbitális butaság mind.

2013. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
42%

Duci csaj a szintén olyan életmódot folytató magukkal főleg külsőleg elégedetlen embereknek kiváló választás.

Én nem ilyen vagyok. Én rengeteget eddzek, fontos számomra az egészséges életmód, és ezt a nőtől, akivel együtt volnék, is elvárnám. MErt az való hozzám.

Nem vagyok féltékeny féle, még abba is benne volnék, hogy néha félrekúrjon, ha érzem, tudom, hogy úgyis én vagyok a numeró egyes az életében, és csak velem van főként. Nem akarnám kisajátítani, sem elrejteni a nőmet a világ elől,hogy nehogy valami paranoid képzelgés folytán attól cidrizzek,hogy mikor csapják le a kezemről.

Ha vihető, akkor takarodjanak is. Kit érdekel. Nem láncolok senkit magamhoz.

Mivel karcsú, szálkás izmos pali vagyok, nekem jobban a kezemre esik egy cicaforma lány, nekem a cicásak jobban tetszenek. Finom formás fenék, és combok, nyilván nem a gebékre kell gondolni! Sokkal jobb ha az öledbe ületetheted, meg a karjaidban tarthatod a kis cicácskát, mint egy nagy mázsahuszas macilány üllne rám, asszem ott halnék meg alatta, de minimum onnat mennék rokkantságiba.

MEGROPPANTANA ba zdzmeg.

Barátnőnek, szexpartnernek csakis cicalány kéne.


Egyébként csak hogy leírjam, mostanában feltünően sokat recskázok macilányokra. Így neten keresztül izgatnak de állatira azok is. De valahogy másképp.

Azokk özül is főleg a szép arcúak és a bujaságuk/nagy csöcs,segg,duci combok/ miatt.

De nem a kövérségük összképe miatt.

Másképp izgatnak, míg a cicalányok a szépségük hoz lázba, ezektől meg az extremitásuk, abnormálisságuk, elrettentőségüktől áll a faszom. De igaz, közel zombi szintre csoffadt lányra is állt már a faszom, pedig az sem tetszik.

Egyszerüen ezek a túlsúlyos lányok csak netes meztelen képeken izgatnak, de közvetlen élthelyzetben amikor buszon velcsörtet egy hatalmasság, hát nem nagyon fogja meg a szexuális fantáziámat mégsem. Valahogy olyan nőietlen mégis.

Furcsa kettősség tehát ez az érzés amit érzek a csülökmacik iránt. Tehát szerethetőek ők is bőven, de nem a favorit kategoria nálam.

2013. máj. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
13-mas: a második az még nem is igazán kövér. Ennél sokkal nagyobbak is vannak. Pl ő: [link]
2013. máj. 8. 16:41
 16/22 anonim ***** válasza:
Akit én linkeltem, a "duci", és ez a szó szerepelt a kérdésedben. Akit te linkeltél, az egy tehén már konkrétan, bőven nem duci már.
2013. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ekkora gyökérség 5érvet az életemben nem hallottam :DD

Itt 1(!!!) rendes érvet sem mondtál el... :D 2: a normláis testalkatú lányok is szivesen elmennek a párjukkal sétálni,futni,kirándulni... a 3alapból személyiség dolog.. már hülyeség... 4: .... istenem.. sírok.. XD Miért kellene ugyan azt ennünk egy szép,normális testalkatú barátnövel?:DMost komolyan... ő eszik salátát, én meg eszek azt ami nekem kell... 5 :... szintén egyén kérdés, attól hogy valaki nem dagadt,nem csalja meg a barátját ... -.-" szóval ez az 5 érv...

2013. máj. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
ja meg tisztázzuk már.... az hogy valaki teltebb,vagy duci az azért merőben 2 más.....
2013. máj. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

1.Aki nem duci az nem azt jelenti hogy csontváz.

2.Én csontváz vagyok akkor minek fogyózni?

3.Ha eldugott hely kell ott van a hátsó kert,én inkább megfizetem a minőséget.

4.De kevesebbet is eszik az aki nem duci szóval a nyaralásnál nem költesz sokat de az asztalnál igen.Ki mondta hogy azt enném mint a barátnőm?A vega kaja is finom.

5.Nem mindenki olyan hogy megy füvel fával aztán ha ránézel egy másik lányra akkor világvége.A nem duci lány érezheti hogy nincs esélye mert túl vékony.

2013. máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
5-ösnek. Nem minden zsidó kövér, és általában több eszünk van, hogy ilyen hülyeségeket összeírjunk. 1. pont: én szeretem a nagy darab férfiakat, de inkább izmos legyen, ne háj. 2. pont: nem minden kövér tornázik, sőt!!! Viszont a karcsú, és vékony nők legtöbbje igyekszik karbantartani magát. 3. pont: minden testalkatú nők között vannak akik barátságban vannak a testükkel, és szívesen mutogatják is. Bár én inkább undorítónak tartom, ha valaki megreked azon a ponton, hogy a cicimet kirakom, mert nagy, de a felső ráfeszül a pókhasára is. 4.pont: láttam már kövér vega nőt is. Mit ért a normális kaján? A zsíros, túl cukrost? 5. pont: ha valaki nem tudja elfogadni magát tudat alatt (még ha fennhangon az ellenkezőjét is mondja) akkor kompenzál pl.: általános flörtöléssel. Nem fontos a célszemély, csak maga a flört.
2013. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!