Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog valakitől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog valakitől, aki állítólag nagyon szerelmes?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem a páromat, hogy érzései szerint meddig lesz belém szerelmes, erre először azt mondta ezt nem tudja vagy azt hogy évekig, majd mikor kértem hogy saccoljon érzései szerint, azt mondta hogy 2 évig biztos :(( egy általános iskolai platói szerelemhez viszonyítva)

Én azt mondtam(tudniillik én tényleg nagyon szerelmes vagyok belé)hogy én tuti fix minimum 4 évig szerelmes leszek belé ilyen szinten mint most, erre ő azt reagálta nevetve, hogy "Majd meglátjuk". De komolyan én az érzéseim szerint mondtam ezt, mert nagyon szerelmes vagyok ebbe a leányzóba. DE ő miért nem tudott mondani ilyen sok évet? :( EGy kicsit fáj ez. EZ utal arra hogy nem annyira szerelmes belém mint én belé nemigaz?


2013. máj. 8. 18:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát, el kell szomorítsalak, ez elég "gagyi" kérdés volt és nem csodálom ha csak nevetni tud rajta. Ezt senki nem tudja előre, és attól, hogy ő 2 évet mond, abból még lehet 5 év is, és akár a te 4 évedből is lehet 1. Minden lehet, akkor is, ha te most őrülten szerelmes vagy, és akkor is, ha te most nem tudod elképzelni az életed nélküle. Ne csodálkozz ha a csajszi hülyének néz a kérdésed miatt. Elég óvodás.
2014. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!