Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek olyan nők, akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan nők, akik a friendzonába tatozó pasikat szeretnek meg? Ismertek ilyen típusú nőket?

Figyelt kérdés

Van egy pasi típus, akik olyan érzelmesek stb.., akikre a nők csak barátként tudnak tekinteni, azaz friendzónába tartoznak. De létezhetnek olyan nők, akik ilyen típus pasikra buknak.

Velem csak a nők barátkoztak, nincs is fiú barátom csak nő barátaim. De én ezen a stíluson, magatartásformán nem akarok változtatni, mert ilyen vagyok, de így is megtalálhatom a párom valaha?


2013. máj. 8. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez csak a mesékben létezik
2013. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok meleg, és afféle érzelmesebb férfi vagyok. Igen, sokszor bekerültem a friendzone-ba. S már meguntam. Ezért most kitörök belőle szépen.

Már volt párom, nem egy, szóval van esélyed igen, hogy megtaláld.

2013. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

én ilyen csaj vagyok

csak úgy tudok megszeretni pasit, ha először barátok vagyunk. ami azt jelenti, hogy először nem a külsejére figyelek fel a srácnak

mert ha olyan dögös és helyes, akkor szóba se állok vele, annyira félek tőle, így a "jó" pasikkal még beszélgetés sem nagyon alakul ki, vagy ha igen, max. szakmai (nem kistini vagyok, mégis bennem van eza szégyenlősség)

ha ők kezdeményeznek, akkor is megfutamodok, nem hiszem el hogy tetszhetek nekik

így átlagos pasikba szeretek bele mindig, a jók max. tetszenek

2013. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem a legjobb kapcsolataim a barátaimból lettek.
2013. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy fiú és egy lány lehetnek barátok, de megtörténhet, hogy egymásba szeretnek. Lehet csak egy időre, lehet rossz időpontban, lehet túl későn... de lehet, hogy Örökre!
2013. máj. 8. 19:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Természetesen léteznek,az esélyed a pártalálásra Neked is ugyanúgy megvan,mint bármely másik embernek.
2013. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem a szerelmem egy ilyen friendzónás pasiból lett. :)
2013. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Aki mindig barátzónába kerül, az csúnya, márpedig csúnya pasi egy nőnek se kell.
2013. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as

Ez már beteges XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2013. máj. 8. 19:18
 10/11 anonim ***** válasza:
hát mer az 56%-os barátunknak az IQja is csak 56.
2013. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!