Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom nem akar babát, esküvőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem akar babát, esküvőt de én szeretnék elhagyni nemtudom. Van aki ilyen helyzetben van?

Figyelt kérdés

Azt mondta menjek ha ez nem jó így nekem 8 éve vagyunk együtt és nagyon rossz sokat sírok ez miatt bízok hátha változik de nem mert mondta arra ne várjak mert akkor már változott volna.

Nem tudom elhagyni mert szeretem de tudom az idő telik:(((((


2013. máj. 5. 20:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Kompromisszumot kell kötnöd.

El kell dönteni hogy mi a fontosabb, mitől leszel boldog.

Attól nem leszel az h szeretnél gyereket és sose lesz.

2013. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Szeretem Őt már ha arra gondolok,hogy elhagyom és többet nem lesz velem sírok:(((De azért is mert tudom így nem lesz babám:(

2 dolog közül kell választani ami nehéz.

2013. máj. 5. 20:46
 3/18 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy késő bánat, de igazából erre hamarabb is gondolhattatok volna...

Nincs más megoldás, mérlegre kell tenni, hogy mihez ragaszkodsz jobban, mi szól mellettük és ellenük... és határozottnak lenni, akkor is, ha nehéz. Nem érdemes tovább halogatni a témát, ideje döntened.

2013. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen tudom:(((

Félek ha vele maradok utána már késő.

De ha elhagyom és lehet nem leszek boldog nélküle.(Félek rosszul döntök ha elhagyom:(

2013. máj. 5. 20:51
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ezért is nem kell sohasem komoly párkapcsolat, mert az ostoba nők zöme fialni akar. Nekem se kéne egyiktől se gyerek. Egy ideig megy ez a kapcsolat dolog, de amikor már látszik,hogy ellentétesek az érdekek, a jövőbeli célok, akkor eljön egy robbanáspont amikor OTT VAN A SZEVASZ!

Addig meg totál felesleges az időd meg a pénzedet fecsérelni egy fiallni vágyó női egyedre. Mert hosszú távon úgysem lesz belőle semmi. Egy családcentirukus beállítódottságú nő úgysem marad meg kölök nélkül.

Sejthető,hogy a fickó mennyire mellőzve lesz majd ha a gyerek a világra jön. Ilyen nő nekem nem is kéne. Előbb utóbb úgyis ráunsz, aztán lépni fogsz.

Van még sok másik pali, akitől fiallhatsz!

2013. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Te utolsó az ember szülni szokott ne fialni az állat fial.
2013. máj. 5. 21:07
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekünk még elég friss a kapcsolatunk, nagyon úgy tűnik, hogy mi is erre a sorsra jutunk...

Pont ma vesztünk össze ezen, hogy nincs közös jövőnk, én családot szeretnék, ő egyáltalán nem, elég makacs, nem valószínű, hogy valaha is meggondolja magát...

Nem tudom, hogy mi tévő legyek

Ha vissza tudnál menni az időben, akkor te mit tennél?

2013. máj. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hát ha tudtam volna,hogy ez lesz és nem fog megváltozni máshogy csinálom biztos jobb időben lelépni mert később már rossz,fájó,nehéz lesz:((((

De mindig bíztam hátha változik de nem ma beszéltünk mi is pont erről több órát és hát nem jutottunk előrébb én végig pityeregtem utána a fájdalomtól bár tudtam ez lesz a válasza de mégis fájt.(

2013. máj. 5. 21:18
 9/18 anonim ***** válasza:

Érdekes, én pont férfiben nem találok olyat, aki nem szeretne gyereket. Én nő vagyok, és semmiképp sem szeretnék, többen utasítottak már el ezért.

(Na persze nem olyan gondolkodásút keresek, mint az előző "fialós" paraszt.)

2013. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
"De mindig bíztam hátha változik" - alapból rossz hozzáállás egy kapcsolathoz.
2013. máj. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!