Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pegazus900 kérdése:

Nincsen egy barátom se. Hogyan változzak?

Figyelt kérdés
Nincsen ezek szerint nem is volt kijöttem külföldre magyar haverjaim mostanra telibe szarnak.Itt pedig valahogy nem megy.Túl félénk vagy ha valaki oda jön köszönünk egymásnak és nagy csend.Nincs miről beszélnem.Nem is történik itt velem semmi.Egy pár tipp miről beszélhetnék esetleg szabadidőben valami tevékenység.Régen fociztam csak északra vagyis hát Finnországba jöttünk és itt még havas meg nedvesek a pályák stb.

2013. máj. 8. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyi magyar közösség?
2013. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele... ugyan ez a helyzet. Nagyon kikoptak a volt baráti kapcsolataim. Itt próbálok ismerkedni, kisebb-nagyobb sikerrel. De majd neked is kialakul, idővel!!!! A lényeg, hogy járj sokat társaságba!
2013. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért csak a magyarokkal ismerkednél? Járj expat bulikba, szórakozóhelyekre, mert a finneknél (elsőre) unalmasabb népet keveset találni. Aztán persze köztük is akad jófej, de a kezdeti távolságtartó ridegségük mindenképp riasztó tud lenni.
2013. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk nekem sincsenek. 24/L
2013. máj. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!