Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha azt mondja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha azt mondja a barátom, hogy változzak meg, mert ha nem, akkor vége?

Figyelt kérdés
A barátommal már közel 3 éve vagyunk együtt. Nagyon sok mindenen segített át engem, úgymond jóban-rosszban velem volt, akkor is amikor a nővéremmel nagyon rosszban voltam. A nővérem sok rossz dolgot tett, és a barátom nyitotta a fel a szemem, én mégis mindig úgy döntök, hogy a nővéremnek megbocsájtok, és most is jóban vagyunk. A barátom pedig nagyon mérges, és szomorú ezért, mert úgy gondolja sorozatosan rosszul döntök, és fontosabb nekem a nővérem, mint ő. Az hogy a párom és a nővérem nem jönnek ki, megnehezít mindent, és sajnos valahogy mindig tesómat helyezem előre. Lehet h kényszeresen meg a akarok felelni neki? A barátom azt mondta, hogy ha nem vagyok képes megváltozni, és ezen gondolkozásomon változtatni, akkor megszakít velem minden kommunikációt.

2013. ápr. 3. 06:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

szakíts vele te. Ő a pasi mi jogon probál meg téged a saját Testvéred ellen hergelni? Hogy jön ö ehhez?

Mégiscsak a cslaád az elsö, hiszen a kapcsoalt ugyis tönkremegy mindig. Szakíts vele, mert ehhez nincs joga...

2013. ápr. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy látom, a pasid teljesen irányítani akar téged, ahelyett, hogy örülne, hogy rendeződött a családoddal a kapcsolat. Senkinek sincs joga a másikat erőszakkal megváltoztatni, ha meg azzal fenyegetőzik, hogy vége lesz, jobb is elengedni. (nekem így eltt vége egyszer egy pasival, hogy megzsarolt, én meg azt mondtam, jó, akkor vége. Nagyon pofára esett tőle)
2013. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, és keress valakit, aki a családodat is szereti, és téged is olyannak fogad el, amilyen vagy.
2013. ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakits vele, ha nem fogad el olyannak, amilyen vagy, akkor semmi ertelme a kapcsolatnak. Soha ne valtozz meg senki kedveert!
2013. ápr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a nővéredet küldd el a francba, mert csak egy vérrokon, attól még nem muszáj szeretni is egymást. Ha meg a párod jóban-rosszban veled van, akkor inkább őt választanám a helyedben, nem egy olyan embert, aki csak alátesz.
2013. ápr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem a tesóddal fogod lelni az életed, nem vele telnek el a hétköznapjaid, hanem a barátoddal (pároddal)!!! Nem helyezheted őt senki mögé, még a család mögé sem! Valahogy diplomatikusan kell ezt megoldanod, hogy lehetőleg senki se érezze megbántva magát, de a párodat semmiképpen sem kezelheted másodrendűnek, főleg azok után, hogy ő jóban-rosszban melletted volt. Azt hiszem jogosan mérges és szomorú emiatt... Ám ha ezt a helyzetet nem tudod megoldani és kezelni, akkor el kell fogadnod hogy szakít veled. (Őszintén szólva én is ezt tenném a helyében.) Te meddig tűrnéd hogy másodrendűként kezelnek?
2013. ápr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ma 08:30

nézd itt nem erről van szó. Persze, hogy a srác joban roszban melltette volt, persze, hogy a tesoja b*sztatja.

De akkor is a rokona, a saját vére.

És igen nem a tesojával fogja leélni az életét, de mi abiztositák arra, hogy ezzel a pasival fogja leélni? Ugyanannyi mint az, hogy a növérénél lakjon haláláig... Az életben minden relativ :)

2013. ápr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hmmm...

Hát én ezzel nem értek egyet.

Hogy lehet egy párkapcsolatban úgy élni, hogy a párom másodrendűként kezel??? Sehogy!!! Én legalábbis nem tudnék. Ha valaki tud, akkor csak éljen úgy, én biztos nem élnék. És ha valaki nem tudja elfogani ezt a másodrendű szerepet, egy szót sem lehet emelni ellene.

2013. ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a kérdés, hogy a pasid miért foglalkozik ezzel? Nem teljesen mindegy neki, hogy milyen a viszonyod a nővéreddel?


Én pl nem folynék bele a párom családi életébe. Én nem tartozok oda, 6 éve vagyunk együtt, de akkor sem. Nem is érdekel, úgy gondolom, közöm sincs hozzá, meg neki sincs az enyémhez.

2013. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ma 09:11 ott a pont. És a lényeg nem az, hogy a nővére legyen az első vagy a pasija, hanem az érzelmi zsarolás, ahogy a fickó erőszakosan meg akarja változtatni.
2013. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!