Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ennyire ronda és...

Tényleg ennyire ronda és taszító egy kövérebb fiú?

Figyelt kérdés

Miért nem fogyok le? Már fogytam (és magasabb is lettem), ez főleg a hasamon látszik, de olyan álompasi sose leszek, hogy minden lány megcsodáljon.

Az életmódom elég hasonló az átlag (karcsú) emberekéhez, csak kicsit jobban figyelek rá, h mit eszek, és talán jobban szeretem a jégkrémet, bár azon is ritkítottam.

A lányokkal tisztelettel bánok, nem nyomulok, de azért udvarias vagyok velük.

A családban és a barátokkal jóban vagyok, általában kedvelni szoktak.

Azt gondolom, lehet jóképű egy kövérebb pasas is, csak az teljesen más. És vannak olyan kapcsolatok (fiatalok is), ahol van egy "kis" túlsúly az egyiken (általában a fiún).



2013. máj. 2. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően már az is gáz, hogy feltetted ezt a kérdést.

Én nem kezdek 100 kiló alatt pasival, mert az uncsi. A macis fiúkar szeretem. A környezetem helyes lánynak tart és bár igaz nem vagyok vékony a magam 58kilójával, de azért dagadt sem.

És ezer ilyen lány van.

2013. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a piszkafák nem jönnek be, inkább a kicsit testesebb fiúk/férfiak. :-) Bár akikkel eddig együtt voltam, azok inkább gyúros izomagy kopaszok voltak, akik a 'kéz' és lábnapon kívűl mást nem tartottak fontosnak :D
2013. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vonzóbbnak tartom a nagyobb túlsúllyal rendelkező fiúkat, mint a soványabbakat. Én sem vagyok egy nádszál, és nem érezném "védve" magam, ezért nem is jönnek be a vékonyabbak. Persze az sem kizáró tényező, de ha kezdeményeznék valakinél, akkor valószínűleg a ducibb lenne a nyerő.
2013. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem, sajnos én azért nem kellek a csajoknak, mert alacsony vagyok és ilyen 53-55kiló, sajnos ez genetika, de hát úgy látszik nem létezik olyan lány, ak így el tudna fogadni, bár meg se születtem volna.
2013. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hááát nem tudom vannak bejöttem egy csajnak (azt hittem hogy csak poénkodik mert tök jól nézett ki ) 160kg voltam (bár én elég jó fej vagyok :D és nem csak én állítom magamról :D) igaz 195 cm és kb a legnagyobb amit mondtak rám 120kg orvos :D aki azért látott már pár kövér embert..


de valahogy én kényelmetlenül éreztem magam.. és inkább nem akartam kapcsolatott azóta 110kg izmos :) és szép barátnőm van:)

2013. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:

genetika ide vagy oda, ha ez akkora probléma neked, miért nem kezdesz el edzeni?

2013. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs, a 4-esnek szólt.
2013. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!