Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány szerelmi csalódás ért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány szerelmi csalódás ért már életed során?

Figyelt kérdés
2013. máj. 9. 00:57
1 2 3 4
 31/36 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Az első barátnőm óta nem igazán volt szerelmi csalódásom. Nokáutolt rendesen, de talpra álltam, aztán szerintem inkább miattam szenvedtek szerelmi csalódásban a nők. Nem mintha akartam volna okozni azokat, csak így jöttek ki.
2013. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

"De egy valamit nem igazán értek. Sokan írtátok,hogy 1 vagy 1 nagy csalódás volt és több kisebb jelentéktelen...szerintem ha vki szerelmes az nem lehet jelentéktelen,ha pedig simán visszautasítottak de még csak szerelmes sem voltál az marhára nem számít szerelmi csalódásnak.

Úgyhogy talán tisztázni kellett volna előre mi számít annak :D"


Részben egyetértek, tényleg nem mindenkinek ugyanazt jelenti ez a fogalom. De nem ugyanolyan a súlya, ha a pasi, akibe szerelmes vagy és együtt vagytok X éve, megcsal a barátnőddel, vagy ha a pasi, akiben szerelmes vagy, és X idő után végre lefekszik veled, közli, hogy köszi ennyi volt. Én spec ezért írtam, hogy egy nagy volt, és voltak közepesek. Azt nem nevezném szerelmi csalódásnak én sem, ha szimplán visszautasítanak. De ha már kezd kialakulni valami, és utána, az már a kicsi kategóriája.

2013. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Egy, de az jó nagy! Viszont nem bánom, hogy megtörtént, ha nem így lett volna, nem jöttem volna össze a férjemmel, úgyhogy csak nyertem vele.
2013. máj. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Buborék Fejü ***** válasza:

#28

Érdekes, hogy az életben mindig az a legokosabb, aki csak kívülröl szemlél...

Nyugi leszel szerelmes és tudni fogod, hogy milyen a nagy szerelem és a csalódás is...

2013. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
1, de egyébkén 4 szívet törtem össze
2013. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
#35 nincs könnyű dolga egy kardiológusnak :(
2013. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!