Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagytok szomorúak (még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok szomorúak (még mindig)?

Figyelt kérdés

Halgassatok egy kis zenét :)

https://www.youtube.com/watch?v=bQEzEuuxOcU&feature=youtube_..


Ebben a topicban mindenki olyan bús.(gondolom bem ok nélkül)

Írjátok le mi bánt! Jobb lesz.



2013. máj. 9. 13:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
az hogy szerelmes vagyok de a pasi aztmondta max szexelhetunk neha de ennyi..szepen kihasznalna h szeretem,..nyomorek:(
2013. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Én most boldog vagyok :)
2013. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Úú .. Sajnálom 1.!
2013. máj. 9. 13:43
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább csak lehangolt vagyok. Életem első munkahelyén annyit keresek, hogy a napi kenyér sincs biztosítva...
2013. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Magyarországon ez sem egy új dolog...
2013. máj. 9. 13:48
 6/24 A kérdező kommentje:
Mit dolgozol?
2013. máj. 9. 13:48
 7/24 anonim ***** válasza:
Köszi ezt a számot, most jobb kedvem lett. :D Pedig nem szeretem annyira ezt a stílust, de valahogy feldobott.:)
2013. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én azért vagyok,mert azt hittem 8 hónap alatt alakult közöttünk valami, de tévedtem. Csak szex volt ezekszerint. Pedig nem úgy tűnt.A barom meg kétszer eljátszotta, hogy 3 hétig nem keres....Már 3 hónapja lesz, hogy egy nyomorék sms-t volt képes küldeni.Én válaszoltam rá szépen,de annyi sem volt benne, hogy válaszoljon egy utsót.


Ezt leszámítva kőkeményen alakulok, hogy mégjobban nézzek ki :D és végre megtaláljon a szerelem!

2013. máj. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Picit lehangolt mostanában mindenki, és úgy érzem vár valamit/valakit. ÉN is várok, nyilván nem a tökéletes nőt mert én sem vayok tökéletes, bár néha az hangol le hogy kevesen vannak a helyükön akár önértékelés akár önbizalom tekintetében. Sok pasi a bombázó könnyűvérű de azért házias nőt keresi aki e mellett értelmes is és megértő stb, a lányok nők meg a nagybetűs Férfit és soksok sok ismerkedés jó beszélgetés a külsőségeken csúszik el nem úgy öltözik nem olyan a haja stb aztán lehet ha megszólalna és a gondolatai manifesztálódnának akkor ő lenne az igazi. Amúgy meg egy kedvenc idézetem egy Reviczky Gyula vers vége : "Ki sóhajtoz ki mulat, a világ csak hangulat"
2013. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%
Én tök vidám vagyok, nemsoká találkozom az én Hercegemmel. :-)
2013. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!