Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok vele hülyéskedni (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok vele hülyéskedni (? )

Figyelt kérdés
nemrég megismertem egy srácot, mindketten 16 évesek vagyunk, tök aranyos, meg jófej, de egyszerűen nem tudok vele hülyéskedni.. vagyis előző barátommal nagyon sokat hülyéskedtünk, néha gyerekesek voltunk de én nagyon szerettem, de vele nem lehet.. persze szokott poénkodni de én azon nem mindig szoktam röhögni mert az csak többnyire neki vicces.. és ha valamit hülyéskedni akarok pl h elmentünk játszótérre és semmit nem akart.. hogyan tudnám kicsit ellazítani hogy legyen kicsit gyerekesebb? mert így kicsit unalmas hogy csak ülünk és vagyunk szinte..
2013. máj. 9. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt mondd el neki amit most leírtál! Persze az exedet ne vond bele, mert azért megharagudhat!
2013. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így halott ügy - túl eltérő a humorérzéketek. Ebből lehetnek nagyobb gondok is később. De legalább kiderült, jobb később mint soha
2013. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szeret óvodásként viselkedni...
2013. máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kolosszus22 ***** válasza:

Hmm...találkozzatok többet, gondolom még nagyon az elején vagytok és nem meri magát elengedni annyira, mert nem tudja hogyan reagálnál. Esetleg te is mutass magadból kicsit többet ilyen téren, hátha akkor ő is felenged. Nálam is így szokott lenni, pedig már 26 vagyok, de ha már kiismerek valakit még mindig gyerek módjára tudok ökörködni.

26F

2013. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!