Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megtartsam? Nagyon rossz...

Megtartsam? Nagyon rossz helyzetbe keveredtem ti mit tennétek az én helyemben?

Figyelt kérdés

Nem azt kérem,hogy helyettem döntsetek hanem ha ti hasonló helyzetbe kerülnétek hogyan cselekednétek ...


Szóval van egy jólműködő kapcsolatom(2,5éve) és 8hónapja lakunk eggyütt teherbe estem most lehetek olyan 6-8hetes.

A szüleim viszont ellenzik ezt az egészet... nem vagyunk házasok és szerintük ez nagyon nagy bűn ahogy ők fogalmaznak "megestem", dehát 26vagyok nemhinném hogy akkora baj de édesanyám megfenyegetett, hogy ha a család hírnevét bemocskolom akkor rá semmiben ne számítsak azt mondta vetessem el amíg nemkéső.Ráérek még szülni meg, hogy a friss és biztos állásomat ne hagyjam el a szaros pelenkákért a párom ragaszkodik ahhoz hogy tartsuk meg ,de a szüleim is fontosak nagyon összezavarodtam ti mit tennétek a helyemben??:( SEGÍTSETEK!!! köszönöm )


2011. ápr. 29. 20:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Van kinek,és van hova,a szülők meg majd megbékélnek.
2011. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
92%
Egyet mondok:HA A SZÜLEID MIATT ELVETETED,HATALMAS HIBA LESZ! És én a párod helyében tuti hogy elhagynálak ha ilyen tennél a begyöpösödött anyád miatt.Bocs hogy ilyet irok,de számomra egy olyan anya véleménye egy fikarcnyit sem lenne fontos aki igy beszél rólam,az unokájáról.Szerintem a válaszomban benne van hogy én mit tennék...
2011. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
88%

Halgass a szívedre! Én tuti megtartanám. Az én szüleim sem voltak odáig mikor teherbe estem, ma már ők a mindenük.

Biztos változni fog a véleményük.

Ha Ti szeretnétek megtartani akkor tegyétek meg!

2011. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%
Én biztos nem vetetném el a helyedben. Felnőtt, érett gondolkodású nőként kell viselkedned és döntened. Ne az anyukád és a rokonság véleménye kellene hogy befolyásoljon, hanem az hogy ti, a kisbaba SZÜLEI mit gondoltok, hogy éreztek. Előregondolva, hogyan képzelitek a jövőt. A párod véleménye ebben az esetben szerintem többet nyom a latban, mint a rokonságé.
2011. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 porcukormókus ***** válasza:
100%

Még jó, hogy a párodra hallgass ebben az esetben! Egyébként sem hiszem, hogy ebben ki kéne kérned a szüleid véleményét, ez már a Te életed!!

Ha úgy érzitek készen álltok a családalapításra, akkor hajrá!

2011. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Megtartanám! a te első családod, a Kedvesed akivel családod lesz, ha jól gondolom vele szeretnél közös jövőt. A gyerekhez nem házasság kell, hanem érzelmi és anyagi stabilitás. Anyukád meg úgyis megenyhül, ha meglátja az unokáját.
2011. ápr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

talán anyukád hívő?

hogy ennyire BŰNÖS dolgot csináltál?.

nem akarok bunkó lenni de

kérdezd már meg tőle hogy ő annak idején miért nem VETETETT EL?

hátha magához tér..

nem olyan időket élünk ahol divat a házasság és nem lehet teherbe esni csak mert együtt éltek.

26 éves vagy korban a legideálisabb.

jah és anyukád fogja nevelni vagy te?..

az unokája !!!

az abortusz nem BŰN?

jajj hagyjuk már ezt..


nem anyukáddal élsz hanem a pároddal

ő az édesapja 1év míg megszületik a kisbaba

sok minden történik addig még veletek.

ne vetesd el.

minden rendben lesz. :)

13 hós első baba anyukája ( 25 vagyok )

2011. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
73%

Én megtartanám mindenképpen!! Nem értem anyukádat, az bűn, hogy nem házasságban fogant, de elvetetni nem bűn???

Esetleg házasodjatok össze, még most(anában) az elején.

2011. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a te és a párod döntése kell,hogy legyen.És ha elveteted,aztán mikor szeretnél újra nem lehet már gyereked?Ez is előfordulhat.
2011. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
73%
Ha a pároddal szeretnétek a babát,akkor szerintem tartsátok meg.Gondolom van hova,és miből eltartani.Nem a szüleidnél laktok.Ha a baba megszületik,akkor meg már nem fognak haragudni.Szerintem ez egyáltalán nem bűn,a mai világban.50évvel ezelőtt is születtek babák házasságon kívűl.Na és?Én ezzel nem foglalkoznék.De ez az én véleményem.20hónapos szunyókáló baba anyukája
2011. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!