Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi miért választja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért választja inkább a szexvideó nézése közbeni rendszeres masztit, ha van felesége is és bárhogy szexelhet vele?

Figyelt kérdés

Mennyivel jobb a masztizás,mint a közös szex?

Elsősorban férfiak és fiúk válaszát várom!


2009. szept. 30. 09:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
a maszti az más. nem jobb, egyszerűen más. neked ugyanolyan az orgazmusod ha masztizol, mint ha a párod elégít ki?
2009. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ!Nekem jobb,ha a férjem elégit ki,mert nagyon jó vele a szex.

Azért kérdezném,hogy le tudnád-e irni,hogy miben más a masztizás?

2009. szept. 30. 09:34
 3/26 A kérdező kommentje:
Ja,és jó az is,ha mellettem masztizik,de utálom,amikor videóra külön!
2009. szept. 30. 09:35
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom hány éves vagy.


a szexvideó az egy plusz külső vizuális inger. nem megcsalás. :) együtt nem szoktatok szexvideót nézni?

2009. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
43éves vagyok,de nekem nagyon bőséges a fantáziám!:)))
2009. szept. 30. 09:44
 6/26 anonim ***** válasza:
mellesleg azér mer egy maszti lehet 10 perces is egy sexnél meg előjáték minden nyavaja nekem se mindig van hozzá kedvem inkább elintézem azt heló le van tudva egy darabig.
2009. szept. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Ha erre van szüksége,hogy rövid legyen,abba is belemegyek,nem zavar!Ezért nem értem!
2009. szept. 30. 10:20
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

mind a kettőnek megvan az erénye : ) néha egyszerűen tényleg nincsen hozzá kedve az embernek, és akkor inkább elintézi magát minthogy fáradozzon. ő pedig nyilván nem szeretne megbántani olyannal hogy bocs gyere már ide intézz már el : ) vagy valami hasonló. amúgy a videóban abszolút istent lehet játszani, azzal akkor ott és úgy ahogy én akarom:) partnert választhatok a milliós választékból, az időt előre tudom léptetni a számomra kevésbé érdekes dolgoktól, és mi pasik egyszerűen ilyen undorítóak vagyunk... ez van :/ genetika

18/F

2009. szept. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha bárhogy sexelhetek vele akkor a csajt választom ha kötött a sex akkor jöhet az amerikai barátnő.
2009. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Azért jobb a videó, mert a feleség folyton nyafog, oda kell figyelni rá, házsártos, és kiszolgáltatja magát. A videó nézésekor ellazultan, egyedül van a férfi, foglakozhat magával is... Talán nem kapja meg otthon, amire vágyik, de talán nincs mögötte semmi, nem gondolta át, mit okoz ezzel.
2009. szept. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!