Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek van még remény, érdemes még próbalkoznom? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom, aki aztán szakított velem, minden értelmes indok nélkül.(mielőtt kerdeznétek, nem volt másik nő) Azóta-kb 3 hónapja-folyamatosan azt hallom,hogy csak a büszkesége miatt nem hajlandó bevallani, hogy hiányzom neki, nem tud elfelejteni, és csak arra vár, hogy majd elköltözik másik városba, új életét kezd, és majd lesznek más csajok, hogy ki tudjon verni a fejéből. Szeret, csak valamiért ő eldöntötte, hogy ez nekünk nem jó. Hogy tudnám arra ráébreszteni, hogy egy idióta, és csak és kizárólag ő az akadály?
2013. máj. 9. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám van.
2013. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idő telt el a szakítás óta? Ez azért elég fontos.


Amúgy szakított veled különösebb indok nélkül és új csajokat akar keresni, te tényleg meg szeretnéd győzni ezek után, hogy legyen veled? Szerintem nem éri meg, keress valaki mást.


23N

2013. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 hónap. És igen, tudom, hogy én is egy hülye vagyok, de sajnos szeretem. És ha ő sem lépett még tovább, nekem is nagyon nehéz.
2013. máj. 9. 19:12
 4/5 okoska31 ***** válasza:

próbálkozhatsz féltékennyé tétellel, ha olyan típus. mondjuk nálam spec. nem jönne be.


nekem inkább az jönne be, ha odaállnál és őszintén elmondanád. és megkérdeznéd, hogy mi volt a gond? persze a választ meg kell hallani. ha tudsz rajta változtatni, akkor hajrá, ha nem - akkor meg úgyis mindegy.

2013. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
..sajnos ezért "csak" mese ez az majd megtalálod az igazit szöveg..Mert az ember ennyire ostoba hogy igy gondolkozik: Ha valamit megkap elöbb vagy utóbb nem értékeli..
2013. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!